Teklif Sözleri


Teklif sözleriOnu çok seviyor ama bir türlü açılıp çıkma yada evlenme teklifi yapamıyorsanız;sizin için hazırlanmış Sade,anlamlı ve kısa teklif sözlerini inceleyebilirsiniz.

Dünya olsam, güneşim olur musun? Gökyüzü olsam, mavi rengim olurmuşun? Deniz olsam dalgalarım olurmuşun? Bir beden olsam, canım olur musun? Bir can olsam, hayatım olurmuşun?

Günlerce düşündüm, bir türlü açılma fırsatı bulamadım sana, demekki kısmet bugüneymiş, ilk ve son aşkım olmaya ne dersin.

Kocaman zeytin gözleri, yanağında gamzesi, minicik sevgi dolu elleri, bir kızımız olsaydı keşke deseydim aynı annesi!
Sana arkadaşlık teklif edeceğim, senden hoşlandığımı ve hep seni düşündüğümü düşündüysen aferim, düşünmediysende düşün derim.

Denizim değil dalgam olurmusun? Ateşim değil külüm olurmusun? İlk sevdiğim değilsin affet son sevdiğim olurmusun?

Gayem zatıalinizi taciz etmek değil efkâr-i umumiyrde muhabbet kurmaktır cevab-ı müspetiniz kalb-i hayalimi tamir-i tayan edeceğinden dest-i muhabbetinize talibim.

Tek kaldım dünyada dünyam olurmuşun ? Deniz kadar sevdim dalgam olurmuşun?ateş gibi yandım alevim olurmuşun? İlk aşkım değilsi affet son aşkım olurmuşun?

Kalbin birini görünce atmıyorsa ve sadece beni görünce atıyorsa benimde kalp atışlarımı dinlemek istersen benim olurmusun.

Meleğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem solar gidersin, sevgilim desem ne dersin?

Hep derdin ya sen insan tek kalamaz diye bende tek yapamıyorum ve sana diyorumki;şu dağa şu tepeye çıkar mısın benimle?

Bu akşam sensizliği anılara sardım içtim kaybettikten sonra anlıyor insan meğerse hiç kimseyi senin kadar sevmemişim ah bir dönsen en güzel yerinde biten bu rüya yeniden başlar istersen.

Gönlümde tatlı bir bela gibisin sen bendeki benim tek sahibimsin desem ki bir tanem artık benimsin sevgilim benimle evlenir misin…

Günlerce düşündüm, bir türlü açılma fırsatı bulamadım sana, demekki kısmet bugüneymiş, ilk ve son aşkım olmaya ne dersin?

Evet desen sevginle dolarım seni kalbimin en güzel yerine koyarım buram buram aşkın ile kokarım gel seninle mutluluğa varalım.

Her sabah doğan ve her akşam batan güneşi, gece çıkan ayı, gündüz ve gece yağan yağmuru ve de hayatın tüm güzelliklerini benimle bir ömür boyu paylaşırmışın aşkım?

Son günüm, sözüm son mutluluk seninle olacak, son gözyaşım, son nefesim, seninle son bulacak, ilk nikahım gibi sonuda seninle olacak, bu böyle bilinsin.

Çiçeklerin en güzeli gül, güllerin en güzeli sen, çiçeklerden gülü güllerden seni seviyorum, seninle tanışmak istiyorum.

Köprü yaptırıyorum gözlerinden gözlerine yardım edermisin, nakil yaptırıyorum kalbinden kalbine beni dinlermisin, seni gördüm çok beğendim benimle gezermisin, sana arkadaşlık teklif ediyorum kabul edermisin.

Hasretle açan bir gül gibi bir insanın özlemleri olmalı, özlemle açan gül gibi bir insanın birtanesi olmalı, benim birtanem olurmusun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.