Tatlı Küçük Yalancılar Dizisi Oyuncuları ve Konusu


Tatlı Küçük Yalancılar

Tatlı Küçük Yalancılar

Star Tv ‘nin iddialı yaz dizilerinden biri olan Tatlı Küçük Yalancılar Pretty Little Liars isimli diziden Türkçeye uyarlanıyor. Dizi Warner Bros’un beş sezondur devam eden ve dünyaca izlenen  önemli dizilerinden birisi olarak bakalım Star Tv ekranlarında da aynı ilgiyi görecek mi?

Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin yapımını O3 Turkey Medya yaparken , senaryo uyarlamasını ise  Elif Usman Ergüden yapıyor. Yönetmen koltuğunda ise Cem Karcı oturuyor ve “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinin jenerik müziğini ünlü sanatçı Sertab Erener hazırladı.

Tatlı Küçük Yalancılar Konusu:

Hayatlarının en deli dolu çağını yaşarken bir yandan da tehlikeli ve gizemli bir düşmanla baş etmeye çalışan dört yakın arkadaşın dostlukları, aile bağları, okul hayatları ve aşkları ekrana getirecek olan “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisi Star Tv ekranlarında Pazartesi akşamları izleyicisi ile buluşacak.

Aynı üniversitede okuyan beş yakın arkadaşın, hep beraber eğlendikleri bir gecenin sonunda, aralarından birinin aniden kayıplara karışması, geride kalan dört genç kızın hayatını alt üst etmiştir. Bu olayın ardından uzun süre görüşmeyen Selin, Hande, Aslı ve Ebru, Açelya’nın ortadan kayboluşunun yıldönümünde, özel mesajlar almaya başlarlar. Sadece Açelya’nın bildiği, bilebileceği tatlı küçük yalanlarını ve sırlarını içeren mesajlar, dört arkadaşı akıl almaz maceralar sürükleyecektir. Bir bilinmezin peşinde iz sürdükleri, başlarına açılan belalardan kurtulmaya çalıştıkları anlarda sık sık yüreğimiz ağzımıza gelecek. Biz de onlar gibi, dört genç kızın en yakınındaki kişilerden bile şüphelenecek, “A”nın kim olduğunu bulmaya çalıştıkları bu yolculukta heyecanla onları takip edeceğiz.

Tatlı Küçük Yalancılar Oyuncuları:

Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde  genç ve başarılı oyuncular ,Şükrü Özyıldız, Bensu Soral, Dilan Çiçek Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir, Büşra Develi başrolleri paylaşacak.

Şükrü Özyıldız- Eren

Bensu Sorel -Aslı

Dilan Çiçek Deniz -Ebru

Melisa Şenolsun – Hande

Beste Kökdemir -Açelya

Büşra Develi -Selin

Merve Çağıran- Janset

Burak Deniz Caleb -Toprak

Almila Uluer -Vildan

Tatlı Küçük Yalancılar Oyuncu Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.