Survivor All Star 27 Mayıs Kim Elendi?


Survivor All Star Ünlüler Gönüllüler

Survivor All Star Ünlüler Gönüllüler

Survivor All Star 214 Mayıs yapılan  dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı oldu ve 27 Mayıs  halk oylaması sonucu ünlüler takımından bir kişi adaya ve dolayısıyla Survivor All Star’a veda edecek.

27 Mayıs Survivor Halk Oylaması sms sonuçları merakla beklenirken Survivor 12. hafta kişisel dokunulmazlık oyununu kazanan isim ise Doğukan olunca Doğukan kimin ismini verirse o kişi Pazar akşamı konseyde çıkan Berna ve Hakan’ın yanında eleme adayları arasında yerini alacak.  Ada konseyinde Berna 3 oy, Hakan 3 oy alarak elenecek isimler arasında yer aldılar.27 Mayıs pazar akşamı sms oylaması sonucu birini olan kişi de farklı bir isim olursa eleme adayı olarak 4 isim olabilir ve 4 kişi arasından en az oyu lan kişi Survivor All Star hayatına veda edecek.

27 Mayıs Survivor All Star Ünlüler Kim Elendi?

24 Mayıs Survivor All Star konseyinde ünlüler takımında 3 oy Hakan, 3 oy Berna aldı ve eleme adayı olarak ikisi çıktı. Şimdi Survivor All Star 27 Mayıs ünlüler halk oylaması sms sıralaması sonuçları listesinde birinci kim olacak, kişisel dokunulmazlığı kazanan Doğukan kimin ismini yazacak ve sms oylamasında en azı oyu alarak adaya veda edecek?

Survivior All Star 27 mayıs akşamı halk oylaması sonucu en çok oyu alarak ünlüler takımında birinci olan isim Merve Aydın  oldu ve Merve eleme adayı olarak Serenay dedi. Doğukan’ın vereceği isim ki olacak merakla bekleniyor.Doğukan ise isim olarak Anıl dedi. Bu durumda Anıl, Serenay ,Hakan ve berna arasından kim gidecek merakla bekleniyor.

Survivor All Star 11. hafta 27 Mayıs halk oylaması elenen isim Berna oldu.

Sıralama:

1.Merve

2.Hakan

3.Serenay

4.Anıl

5.Berna

6.Doğukan

Survivor All Star 27 Mayıs  Halk Oylaması Sonuçları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.