Survivor All Star 13 Mayısta Kim Elendi?


Survivor All Star Ünlüler Gönüllüler

Survivor All Star Ünlüler Gönüllüler

13 Mayıs Çarşamba akşamı yeni bir Survivor elemesini heyecanla izliyoruz. Cumartesi, Pazar, Pazartesi, Salı ve Çarşamba akşamları TV8 ekranlarında izleyicisi ile buluşarak heyecanlı anlar yaşatan Survivor All Star yarışmasında 13 Mayıs çarşamba akşamında kim elenecek büyük merak konusu. Survivor All Star 13 Mayıs kim elendi ,gönüllüler oy sıralaması sonuçları ve  Survivor Gönüllüler kim birinci oldu soruları Survivor sevenlerin merak konusu.

Survivor All Star Ünlüler Gönüllüler 10 Mayıs Pazar akşamı yapılan  dokunulmazlık oyununda kaybeden taraf Gönüllüler oldu ve Gönüllüler konseye gitmek zorunda kaldı.Dokunulmazlık oyununda kişisel dokunulmazlık oyununu kazanan kişi Turabi olduğundan dokunulmazlık kolyesini takarak bu hafta elenmemeyi garantilemiş oldu.Survivor All Star 10 Mayıs Pazar akşamı konseyde en çok yazılan isim Sahra olarak elenecek isimler arasında  ilk isim olarak yerini aldı.Şimdi gözler Turabi’nin söyleyeceği isim ve Halk oylamasında birinci olacak kişinin söyleyeceği isimde.

Survivor All Star 13 Mayıs Halk oylaması sms birincisi Hasan oldu. Hasan elenecek isim olarak ikinci isim olarak Nadya’yı söyledi. Böylece Survivor All Star  13 mayıs akşamı elenecek adaylardan  1. aday Sahra, 2. aday Nadya olurken 3. adayı ise Turabi söyledi ve Turabi  ise Begüm dedi.

13 Mayıs Survivor All Star Kim Elenecek?

Survivor All Star 13 Mayıs halk oylamasında elenecek aday isimleri Sahra, Nadya ve begüm,bakalım oylama sonucunda adaya kim veda edecek? Merakla bekliyoruz.

Elenen isim Nadya  oldu.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.