Survivor 2013 Kazananı Kim Oldu?


2013 survivor kazananı

2013 survivor kazananı

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı‘nın yaptığı Survivor 2013 Ünlüler ve Gönüllüler yarışmasının finali 30 Haziran 2013 tarihinde yapılarak sezonun kazananı açıklandı .2013 yılında 110 günlük bir maratonu geride bırakarak dünyanın en zorlu yarışmalarından biri olan Survivor‘ı kazanan kişi gönüllülerden Hilmi Cem oldu.

Ünlüler ve gönüllüler arasında süren yarışmada Doğukan Manço ile finale kalan Hilmi Cem  SMS oyları ile yarışmada birinciliği alarak  Survivor’ı kazandı.  Hilmi Cem’i Survıvor’a katılan herkes gelerek sırayla kutladı.

Survivor final haftasına kalan Ümit Karan, Doğukan Manço ve Hilmi Cem arasından Ümit Karan 29 Haziran 2013 akşamı elenince yarışmaya Doğukan Manço ve Hilmi cem bir gün daha devam ettiler .Ümit Karan ve Doğukan Manço  ise yarışmayı kazanamadıkları için üzülmelerine rağmen Hilmi Cem ‘in sevincini paylaştılar.Yarışmanın birincisi olan Hilmi Cem  ise 500 bin TL’lik ödülün sahibi oldu.2013 Suvivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasının kazananı Hilmi Cem resimleri galerimizde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.