Show TV’nin Oyunbozan Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Oyunbozan dizisi oyuncu kadrosuShow Tv’nin yeni dizisi Oyunbozan yetenekli oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Dizinin baş rollerinde Barış Kılıç,Tuana Türkay,Gülçin Santırcıoğlu ve Kenan Bal gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Oyunbozan dizisi Cumartesi akşamı saat 20:00’de 1. bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkacak usta oyuncu kadrosu ve konusu ile uzun soluklu bir dizi olacak gibi görünen Oyunbozan 1. bölümü merakla bekleniyor.

Oyunbozan Dizisi Konusu: Kız kardeşinin intikamını almak isteyen Emre (Barış Kılıç) ve kız kardeşinin hayatını kurtarmak için bu oyuna dahil olan Ece’nin (Tuvana Türkay)  hikayesi anlatılıyor.

Oyunbozan Dizisi Oyuncu Kadrosu:Barış Kılıç (Emre),Tuvana Türkay (Ece),Gülçin Şantırcıoğlu (Mine),KenanBal (Feyyaz),Serhat Tutumluer (Mahir),Serdar Orçin (Adnan),Ceren Erginsoy (Emel),İlayda Akdoğan (Eylül),Mehmet Ozan Dolunay (Rüzgar),Serhan Ernak (Coşkun),Ahmet Dizdaroğlu (Mahmut),Dilek Çelebi (Zehra),Sevinç Sırma (Nilgün),Özge Özacar (Zeynep)​,Kubilay Karslıoğlu (Selahattin),Eşref Seyitoğlu (Kemal),Server Mutlu (Sıtkı Usta),Serhat Parıl (Kaan),Orçun İynemli (Demir),Gülse Göçer (Ada)​

Oyunbozan Dizisi Oyuncuları Foto Galeri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.