Sevgililer Günü Hediye Seçimi


sevgililer günü hediyeleri

sevgililer günü hediyeleri

Sevgililer günü için verilecek en önemli karar sevgililer günü hediyesi oluyor ki her yıl pek çok kişi acaba sevgililer gününde ne hediye alsam sorusu yüzünden epey bir stres yaşıyor. Sevgililer günü hediyenize henüz karar vermediyseniz yazımızı okumalı ve yazımızın sonunda yer alan galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Sevgililer günü hediyesi için öncelikle sevdiğiniz kişinin zevkini bilmelisiniz. Sevgilinizi ne mutlu edecek? nasıl bir hediye ona değerli ve özel olduğunu hissettirecek ona karar vermelisiniz. herşeyden önce sevgilinize vereceğiniz hediye ile onu sevdiğinizi,ona değer verdiğinizi ona hissettirmelisiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü hediyeleri için pek çok marka ve firma farklı ve özel hediyeler hazırlıyor ve önerilerinize sunuyor olsa da , en önemli olan sizin sevgilinize vereceğiniz hediyenin yalnızca ona özel olduğunu hissettirmesi ve onun için sıradan olmaması olmalı.Şimdi yazımızda sizlerle uygun hediyeleri ve alınmaması gereken hediyeleri paylaşıyorum.

sevgililer günü hediye önerisiSevgililer Günü için seçilebilecek uygun bütçeli hediyeler (Romantik Hediyeler):

  • Sevdiğiniz kişi ile birlikte çekilmiş ,ikiniz için önemli olan bir fotoğrafı farklı şekilde bastırabilirsiniz.Ya da bayanlar için ufak çerçeveli bir kolye alabilirsiniz.
  • Yemek ve mutfak konusunda başarılı olanlar sevdiklerine sevdiği yemeği yapabilirler.Ya da kalp şeklinde bir kek pişirebilirsiniz.
  • Romantik bir filmi mumlar yakılmış bir odada izleyebilir ,birlikte hoş vakit geçirebilirsiniz.
  • Sevdiğiniz kişi için şık bir sevgililer günü kartına şiir yazabilirsiniz.Bu çok romantik bir hediye olacaktır.
  • Evinizde sevdiğiniz kişinin en çok hoşuna gideceğini düşündüğünüz yerleri gül yaprakları ile süsleyebilirsiniz.Masa ,yatak ya da banyo iyi bir seçenek olabilir.
  • Masaj seven kişiler için aromatik yağlarla yapacağınız masaj hoş bir süpriz olacaktır.
  • 14 şubat sabahı sevgilinize süpriz bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz kişiye şık bir kağıda duygularınızı anlatan bir mektup yazabilirsiniz.
  • Çikolata ile mesaj gönderebilirsiniz.Ya da onun için kocaman bir kalp çizebilirsiniz.

Tüm bunların yanında sizin için farklı hediye seçenekleri de söz konusu olabilir mesela şık bir saat, bayanlar için gösterişli takılar, elektronik ya da teknoloji severler için telefon, tablet ya da bilgisayar,kadınlar için çanta, hem erkek hem kadın için ayakkabı, kıyafet veya ona özel bir süpriz yaparak farklı bir şekilde yaparak sevgilinizi mutlu edebilir ve ona en güzel hediyeyi verebilirsiniz.

Sevgililer Günü alınmaması gereken hediyeler:

Erkeklere alınmaması gereken hediyeler;

İç çamaşırı,ev tamirat malzemeleri,el aletleri,biblo,içki,üzerinde farklı desenler olan tshirtler,baskül,peluş oyuncaklar,kupalar,yastıklar ve üzerinde kalp olan hediyelerden uzak durun bayanlar.

Bayanlara  alınmaması gereken hediyeler;

Küçük ev aletleri,diyet kürleri ya da kitapları,gençleştirici kremler,tartı,tencere,tava  gibi mutfak eşyaları,yemek kitabı,plastik çiçekler,büyük beden kıyafetler,spor malzemeleri ve parfümlerden uzak durmanız sizin için iyi olacaktır beyler.

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri Galerisi:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.