Sen Benimsin Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Sen Benimsin oyuncuları Gökhan Keser(Ejder) ve Rüveyda Öksüz(nağme)

Sen Benimsin oyuncuları Gökhan Keser(Ejder) ve Rüveyda Öksüz(Nağme)

Fox TV’nin iddialı yaz dizilerinden olan Sen benimsin dizisinin başrollerinde Gökhan Keser (Ejder) ve Rüveyda Öksüz(Nağme) yer alıyor. Güçlü ve başarılı oyuncu kadrosu ve ilginç konusu ile Sen Benimsin dizisi izleyiciden tam not alı.

Cuma akşamları izleyicisi ile buluşan Sen Benimsin dizisi yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği bu yılın en iddialı dizilerinden birisi olarak  ekranlarda yer alıyor. ” Sen Benimsin” dizisinin  yönetmenliğini ise  Kudret Sabancı yaparken proje tasarımı Esin Gök’e ait olan dizinin senaristliğini ise Pınar Ordu ve Serdar Soydan’ın yaptığı dizi,iki farklı dünyanın aşkını ekranlara taşıyor.”Sen benimsin dizi müziği ise Kıraç tarafından yapılıyor.

Sen Benimsin Dizisi Konusu:

Bursa’nın zengin ailelerinden bir olan Yenilmezler’in veliahdı Ejder (Gökhan Keser) ve annesinin baskısıyla yetişmiş, başarılı bir piyanist olan Nağme’nin (Rüveyda Öksüz) ilk görüşte başlayan aşklarının çiftliğe taşınmasıyla yaşanan kaosu konu alan dizi “Sen Benimsin” Cuma akşamları FOX ekranılarında izleyicisi ile buluşuyor.

Bir trafik kazası sonucu tanışan ve birbirlerine aşık olan Ejder ve Nağme’nin ailelerinden habersiz verdikleri evlilik kararı her iki aile tarafından kabul edilmez. Yenilmezler Çiftliği’ne adım attığı andan itibaren Nağme, her kapının ardında hazin bir hikaye olduğunu fark eder. Bir süre sonra bu dört duvarın Ejder’le ilgili çok önemli bir sırrı da sakladığını öğrenen Nağme’nin bu evliliğe olan inancı sarsılır. Ancak bu aşktan vazgeçmeyecektir.

Sen Benimsin Dizisi Oyuncuları:

Sen Benimsin Ejder – Gökhan Keser

Sen Benimsin Nağme – Rüveyda Öksüz

Sen Benimsin Ahlas – Ruhi Sarı

Sen Benimsin Şimal – Burak Sergen

Sen Benimsin Elvan – Dila Danışman

Sen Benimsin Cemile – Özgül Kavruk

Sen Benimsin Şefika – Seda Akman

Sen Benimsin Bereket – Güven Hokna

Sen Benimsin Nevin – Buket Dereoğlu

Sen Benimsin Dizisi Oyuncu Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.