Seksenler

Seksenler  Dizisi

Seksenler Dizisi

TRT 1 ekranlarında severek izlediğimiz kimimizin çocukluk, kimimizin gençlik yıllarını bulduğu ,şimdiki çocukların ise beğeni ve şaşırarak izledikleri Seksenler dizisi hepimizin içini ısıtan konuları ile beğenileri toplamaya devam ediyor.

24 Ocak 2012’den itibaren yayınlanan televizyon dizisi Mint Prodüksiyon tarafından yapılıyor.Seksenler  bir romantik ve dönem komedisi olarak TRT1 ve aynı anda TRT 1 HD ‘de yayınlanıyor.

Seksenler dizinin yapımcılığını ise Birol Güven yapıyor ve yönetmen koltuğunda ise  Mufit Can Saçıntı oturuyor.

Seksenler dizisinde Şoray Uzun,Ceyhun Fersoy, Aydın Sarman,Müfit Can Saçıntı,Mehmet Elmas, Osman Büyükercan, Munis Düşenkalkar, Emin Gümüşkaya, Özlem Türkad, Nejar Birecik,Yasemin Conka, Rasim Öztekin, Ayşe Tolga, Aşkın Şenol, Berat Yenilmez, İlker Ayrık, Tahsin Taşkın,Vural Çelik, Eray Yasin Işık, Hacı Ali Konak, Suzan Kardeş, Onur Dilber, Hakan BUlut ve Pein Ail gibi birçok iyi oyuncu rol alıyor.

Seksenler çok değerli oyuncu kadrosuyla her hafta yeni bölümleriyle yeniden ekranlarımızda  oluyor.Severek izlediğimiz ve içimizi ısıtan bu dizinin en güzel resimlerini ise sizlerle galerimizde paylaşmak istedim.

Seksenler  Dizisi Fotoğrafları:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.