Şehzade Beyazıd’ı Kim Oynayacak ?

Şehzade Beyazıt,Aras Bulut İynemli,Muhteşem Yüzyıl

Şehzade Beyazıt,Aras Bulut İynemli,Muhteşem Yüzyıl

Ekranların yayında olmadığında dahi en çok isminden söz ettiren dizisi Muhteşem Yüzyıl final sezonu olan 4. sezonuna Son Dem ismini vererek 18 Eylül Çarşamba akşamı saat 200:00 ‘da Star TV ekranlarında başlayacak. Önceleri Kanal D ekranlarına geçtiği haberleri yayılan dizinin tanıtım fragmanı Star TV ekranlarında dönmeye başladı.her sezon pek çok yeni oyuncuyu kadrosuna dahil eden dizi yapımcıları bu sezon Şehzadelerin büyümesi ile birlikte güçlü bir kadroyu daha kadrolarına dahil edecekler.

Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem Sultan’ın oğlu Şehzade Beyazıd karekterini Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin Mete’si olan Aras Bulut İynemli oynayacak. Aras Bulut İynemli önce Sarı Selim için yapılan deneme çekimine katılmıştı fakat Sarı Selim rolü için Engin Öztürk uygun görülünce Aras Bulut İynemli kadroya Şehzade Beyazıd olarak dahil oldu.

Aras Bulut İynemli hayranları Muhteşem Yüzyıl dizisnde şehzade beyazıd rolünü oynayacak olan yakışıklı ve başarılı oyuncuyu yakından takip edeceklerdir.Şehzade Beyazıd’ın eşi Fatma Sultan‘ı ise Gökçe Bahadır‘ın canlandıracağı söylentiler arasında yer alıyor.Muhteşem Yüzyıl yeni sezonda bakalım Şehzadeler arasında tahat kavgası ve sultanların kavgası nasıl gelişecek?

Muhteşem Yüzyıl Şehzade Beyazıd Aras Bulut İynemli Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.