Savcı Turgut’a Kim Vurdu?


Turgut Savcı 'nın kafasına vuruldu

Turgut Savcı ‘nın kafasına vuruldu

Karadayı 46. bölümde neler olacak?

Karadayı Turgut Savcı ne olacak?

Mahir ile Feride Savcı Turgut için ne yapacak?

Savcı Turgut yaşayacak mı?

Savcı Turgut ölecek mi?

Karadayı dizisinin 45. bölümünde heyecan yine doruktaydı ve heyecan azalmadan dizinin sonuna geldik. Hatta dizinin sonuna geldiğini saatten anladım diyebilirim. Heyecanı düşmediğinden izlemesi en zevkli dizilerden bir tanesi.

Karadayı dizisinde Savcı Turgut ( Yurdaer Okur ) Serra’yı kandırıyor ve Feride ile Mahir’in kendisini sıkıştırdığını düğmeyi bildiklerini ve düğmenin yerini öğreniyor. Evet bulundu , bulunacak dediğimiz düğme aslında ne Sera’da ne kasa da imiş. Savcı Turgut’un düğmesi aslında Süleyman Başsavcı’nın ağzında imiş.Başsavcı düğmeyi Serra’ya vermemek için delil yok olmasın diye düğmeyi ağzına atmış. Bunu öğrenen Turgut Savcı düğmeyi rahmetli  Başsavcı’nın ağzından almak için mezarını kazmaya gidiyor .

Feride ile Mahir ise Bahar’ın katilinden Savcı Turgut’un Serra’yı, Serra’nın kızını ve annesini öldüreceğini öğrendiler ve buna engel olmak için Serra’nın yanına geldiler ve Serra annesinin de sözleri ile Turgut’un kendini kandırdığını biraz geç te olsa anladı ve herşeyi Feride Hakime Hanım‘a ve Mahir Kara‘ya anlattı ve onlarda Turgut’un peşine düştüler. Turgut mezarı kazarken birisi kafasına vurdu ve dizi orada bitti.  Peki Savcı Turgut’un kafasına kim vurdu? Turgut yaralandı ama yarası ağır mı? Savcı Turgut bu yaradan sonra yaşayacak mı? Savcıya kim neden vurdu? Bu soruların cevapları gelecek bölüme kalsa da ben Feride ile Mahir’in bu işi yapmadığını düşünüyorum Aksine onların Savcıyı kurtaracağına inanıyorum. Çünkü Savcı Turgut yaşarsa ancak Nazif Kara ve Süleyman Başsavcı ile ilgili gerçekler ortaya çıkacaktır. Bakalım Karadayı 46. bölümde neler olacak? Hep beraber izleyip göreceğiz, ama gelişmeleri takip ediyor olacağım sizleri de bu gelişmelerden haberdar edeceğim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.