Öğretmenler Günü Tebrik Kartı


 

Öğretmenler Günü Tebrik Kartı

Öğretmenler Günü Tebrik Kartı

Bizlere sadece okuma yazma ya da yeni bilgiler öğreten değil bizleri hayata hazırlayan,hayatta olacağımız kişi olmamızda ,kişiliğimizin oturmasında yer alan ve her zaman ,her ihtiyacımız olduğunda bizlerle olan öğretmenlerimiz için aslında sadece 1 gün değil kutlama yapmak gereklidir. Fedakarlıkla ve sabırla tüm öğrencileri için çabalayan öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlamak için sizlerde öğretmenlerimize sosyal medya ve telefon aracılığı ile birbirinden güzel öğretmenler günü kutlama kartlarından yollamalısınız.

Öğretmenler hayatımızda sadece bir dönem değil her dönem yer alan kişilerdir. nasıl mı? Önce bizlerin öğretmeni olurlar,sonra çocuklarımızın sonra onların çocuklarının yani öğrenme ve eğitim işi hayat boyu süren bir süreç ve öğretmenlikte okulda değil her yerde olan bir zamanı kapsıyor. bu nedenle tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlamak için sizler için hazırladığımız Öğretmen Günü tebrik kartlarını kullanabilirsiniz.

Hz Ali’nin  “Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum”demiş. Evet sadece bizlerin öğretmeni olan değil tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü Kutlarız.

24 Kasım Öğretmenler Günü Kartları:

24 kasım tebrik Kartı Öğretmenler Günü Kartı örneği Öğretmenler Günü Kartı Öğretmenler Günü Kartları Öğretmenler Günü Tebrik Öğretmenler Günü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.