Ne Münasebet Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Ne Münasebet dizisi

Ne Münasebet dizisi

Show Tv ekranlarında Yaz sezonunda izleyici ile buluşan Ne Münasebet dizisi ilk bölümü ile birlikte izleyenlerin beğenisini kazandı. Beğenilen Oyuncu Sarp Levendoğlu ve Pelin Akil’in başrollerinde oynadı dizi sezonun iddialı dizilerinden olan Ne Münasebet dizisi Pazartesi akşamları izleyicisi ile buluşuyor.

Ne Münasebet Dizisi Konusu:

Ne Münasebet dizisinde birbirlerinden farklı iki insanın, zorunlu iş arkadaşı olmalarıyla başlayan ve nihayetinde birbirlerine aşık olmalarını, komedi ve aksiyonla harmanlayarak ekrana getiren bir dizi.

Romantik komedi tarzındaki dizide iki genç avukatın çekişmesi anlatılacak. Bir avukatlık bürosunda geçen dizide ;Büronun asıl sahibi ani bir kararla tatile çıkmaya karar verir. Büroyu da yanında çalışan genç avukatlardan birine devreder. Büronun eski sahibinin oğlu işlerin başına geçmek için şirkete gelir. Ailesinin büroyu devrettiğinden habersizdir ve işlerin başında genç avukatı görünce büyük bir şok yaşar. Asıl hikaye ise bundan sonra başlar.

Ne Münasebet Dizisi Oyuncuları ve Künye:

Ne Münasebet dizisinin yapımcılığını ARC Film/ Fatih Enes Ömeroğlu ve yönetmenliğini Çağrı Bayrak üstlenirken dizinin senaryonusu Hakan Haksun, Barış Başar ve Fatih Enes Ömeroğlu kaleme alıyor.

Yaz döneminin en iddialı yapımlarından Ne Münasebet’in oyuncu kadrosunda; Sarp Levendoğlu (Demir), Pelin Akil (Nil), İnan Ulaş Torun (Necmi), Bengi İdil Uras (Çisil), Cihat Tamer (Hakkı), Ayşe Kökçü (Muazzez), Hakan Altıner (Salim), Ayşen Sezerel (Figen), Mert Yavuzcan (Berkant), Pınar Şenol (Fadime), Gizem Güven (Ayça) ve Bahar Akça (Ahu) rol alıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.