Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem Kim Olacak?

Yeni Hürrem Vahide Gördüm mü

Yeni Hürrem Vahide Gördüm mü

Ekranların fenomen dizilerinden Muhteşem Yüzyıl son günlerde Hürrem Sultan rolünü oynayan Meryem Uzerli ‘nin tükenmişlik sendromuna yakalanması ile birlikte karışık günler yaşıyorlar.Pek çok kişi Meryem Uzerli’nin gerçekten dönüp dönmeyeceğini merak ederken çıkan son haberlere göre dizi yapımcıları Meryem Uzerli yerine Hürrem Sultan olarak Vahide Gördüm ile anlaşacakmış.

Muhteşem Yüzyıl dizisinin başrol oyuncularından Meryem Uzerli ‘nin gidişine dizi yapımcıları izin verir mi yoksa gerçekten böylesine oturmuş, herkesin beğenerek izlediği bir karekterde oyuncu değişikliği yaparak diziyi riske eder mi ? Bu sezonu bir şekilde kapatıp gelecek sezon için ise Meryem Uzerli’yi dönmeye ikna ederler mi? ,bilinmez ama bu role kim gelirse gelsin bence ve pek çok takipçi için olmaz,Meryem Uzerli Hürrem Sultan ile özleşmiş aynı kişi olarak düşünülen bir oyuncu.

Meryem Uzerli ile ilgili olarak dizi yapımcıları henüz net bir açıklama yapmadılar ve bu durumda Meryem Uzerli ile ilgili karar beklemede demektir . Hürrem Sultan olarak gelecek sezon kimi göreceğiz bilinmez , ama bu haberlerin çok fazla spekülasyon yaptığı kesin. Bakalım Hürrem Sultan kim olacak? Meryem Uzerli geri dönecek mi? Meryem Uzerli gerçekten tükenmişlik sendromuna yakalandı mı? Vahide Gördüm gerçekten Hürrem Sultan olacak mı? Tüm bunların cevaplarını ancak zamanla öğreneceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.