Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon Oyuncuları

Sevilen  dizi merakla beklenen yeni seozn bölümlerinde muhteşem bir oyuncu kadrosuyla ekrana gelecek.Yeni sezonda Valide Sultan’ı canlandıran Nebahat Çehre dizide olmayacak.Ama yeni oyuncularla kadro güçlendirilmiş.Dizinin Eylül ayında yeni sezon da başlaması beklenirken henüz fragmanlarını ekranlarda göremedik,merakla bekliyoruz.

Muhteşem Yüzyıl

Yeni sezonda Cansu Dere,Ozan Güven,Pelin Karahan  ve Tuncel Kurtiz ekibe dahil oldu.Cansu Dere Kanuni Sultan Süleyman’ın kalbini çalan İranlı Leyla karekterini canlandırarak Hürrem Sultan’ın yeni rakibi olacak.Kanuni yine iki kadın arasında kalacak.

Pelin Karahan Hürrem Sultan ile Kanuni’nin kızları  Mihrimah Sultan’ı canlandıracak .Mihrimah Sultan ile evlenecek Damat Rüstem Paşa rolünü ise Ozan Güven oynacak.Ozan Güven’in canlandıracağı Rüstem Paşa Pargalı İbrahim Paşa’nın rakibi olacak ve Pargalı’nın ölümünde parmağı olacak.

Dizinin yeni isimlerinden olan Tuncel Kurtiz yani Ramiz Dayı ise dizide ulema karekteri olan Ebu Suud Efendi ‘yi canlandıracak.Tuncel Kurtiz kostüm provaları için Kaz Dağlar’ından  gelmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.