Muhteşem Yüzyıl Yasemin Allen


Muhteşem Yüzyıl-Yasemin Allen

Muhteşem Yüzyıl-Yasemin Allen

Ekranların en çok izlenen dizilerinden olan Muhteşem Yüzyıl kadrosuna yeni bir güzel daha katıldı.  Merhamet dizisi ile adından daha sık söz ettiren Yasemin Allen Muhteşem Yüzyıl kadrosuna dahil oldu.

Yasemin Allen dizide Şehzade Beyazıd’ın yeni gözdesi Defne Hatun‘u canlandıracak.Önceleri Şehzade Beyazıd’ın eşi Fatma Sultan ‘ı canlandıracağı söylenen Yasemin Allen diziye Defne Hatun olarak dahil oldu. Defne Hatun kardeşi ile Şehzade Beyazıd’ın aşkı arasında kalacak.Defne Hatun’un kardeşi Nurbanu Hatun’un elindedir ve Nurbanu Sultan  istediklerimi yaparsan kardeşin benim yanımda güvende olacak der. Defne Hatun ise kardeşini kurtarmak için Şehzade Beyazıd’ın haremine gelir ve gözdesi olma için çabalar.

Muhteşem Yüzyıl 129. bölümde diziye dahil olan Yasemin Allen ‘in canlandırdığı Defne Hatun karekteri dizi takipçilerinden nasıl tepkiler alacak zamanla göreceğiz. Ama şimdiden dikkat çektiği kesin. Güzel olmasının yanında masum, saf ve heyecanlı halleri saray ahalisi tarafından beğeniliyor. Bu hallerini Şehzade Beyazıd beğenecek mi?  Defne Hatun kardeşini kurtarmak için Şehzade Beyazıd’a ihanet edecek mi? Tüm bunları ilerleyen bölümlerde göreceğiz.

Yasemin Allen Kim?

Yasemin Allen, İngiliz bir baba ile İngiliz asıllı olan Türk sinema oyuncusu Suna Yıldızoğlu’nun kızıdır. İlkokulu Türkiye’de okuyan güzel oyuncu daha sonra  11 yaşında annesiyle birlikte Avustralya’ya gitti ve oraya yerleşti. Queensland Universitesinde Sinema Televizyon bursu kazandı.

2008 yılında Kozmetik şirketi L’Oreal’in Yeni Yüz yarışmasında finalist oldu. Bunun üzerine tekrar  Türkiye’ye döndü ve yerleşti. İlk dizisi olan Elif’te başrol oynamıştır.Daha Sonra Kavak Yelleri,Yerden Yüksek, Hayat Devam Ediyor,Merhamet ve sinema filmi olan Su ve Ateş’te rol almıştır.Şu günlerde ise Şahan Gökbakar ile TTNet reklamında da rol alıyor.

 Yasemin Allen Muhteşem Yüzyıl Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.