Muhteşem Yüzyıl Sezon Finali

muhteşem yüzyıl sezon finali

Merak ve beğeniyle izlenen dizi Muhteşem yüzyıl 6 Haziran çarşamba oynayacak bölümden sonra sezon finaline girecek.Ama bu durum beni üzdü,ben en azından Haziran sonunda sezon finali olur diya bekliyordum.Ama yapacak birşey olmadığından  sezon finalinide heyacanla izleyip yaz tatilini beklayacağiz.

Tatil sonunda Mihrimah Sultan’ı kimin oynayacağı belli olur.Böylece merakla beklenen  bu konuda yazılanlar ya da tahminler de açığa kavuşur.En son haberlerde 53. bölümden itibaren Leyla Mecnun ‘dan tanınan oyuncu Ezgi Asaroğlu’nun Mihrimah canlandıracağı vardı ama Mihrimah Sultan’ı hala Melis Mutluç canlandırıyor.Tabi bir diğer haber ise Kavak Yellerinin oyuncusu Pelin Karahan’ın oynayacağı yönünde bakalım kim olacak?

Asıl önemli olan Hatice Sultan gördüklerinden sonra nasıl davranacak,Sadrazam İbrahim Paşa’ya neler olacak?Hürrem Sultan’ın yaptıkları sonuç verecek ve Pargalı öldürülecek mi?Bunlar belli değil fragmandan birşey anlamak mümkün değil.

Mahidevran Sultan haremi yönetmeye devam edecek mi;yoksa Hürrem Sultan mı  haremi yönetmeye başlayacak;bence gelecek bölümde yani sezon finalinde biz bunları öğrenemeden bitecek ,biz merakla yeni sezonu bekleyeceğiz.

Sevgi ve Rahmetle andığımız Meral Okay ne güzel yazmış ve tüm ekip harika bir iş çıkarıyor;emeklerine sağlık film adı gibi muhteşem.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.