Muhteşem Yüzyıl Huri Cihan Sultan


Muhteşem Yüzyıl  Hatice Sulatn’ın kızı Huri Cihan Sultanrolü ile yeni bir karekter katılıyor.Muhteşem yüzyıl huri cihan, huri cihan sultan kim, muhteşem yüzyıl ,huri cihan sultan, muhteşem yüzyıl huricihan …

Huri Cihan Sultan

Huri Cihan Sultan

 

Muhteşem Yüzyıl dizisi adından söz ettirmeye ve reyting rekorları kırmaya devam ediyor.Her geçen gün oyuncu kadrosunu güçlendiren Muhteşem Yüzyıl kadrosuna 106. bölümde Fatma Sultan karekterini oynamak üzere Meltem Cumbul, Hızır Hayrettin Paşa’nın kızı olan Mihrünnisa Karekteri için ise Berrak Tüzünataç katılıyor.Ayrıca diziye  geçtiğimiz sezon intihar eden Hatice Sultan’ın kızı Huri Cihan Sultan’da katılıyor.

Geçen sezon  çocukluğunu Mina Tuana Güneş’in canlandıracağı Huri Cihan Sultan, yıllar sonra Sultan Süleyman’ın karşısına geçiyor ve kendisinin kim olduğunu açıklıyor. Diziye yeni katılan Huri Cihan’ın haremdeki dengeleri de değiştirmesi bekleniyor.

Saraya gelen Huri Cihan Sultan fragmanda Şehzade Beyazıd‘ı etkiliyor gibi görünüyor.Muhteşem Yüzyıl dizisinin 106. bölümünde heyecan yine doruğa çıkacak gibi görünüyor.bakalım dizide neler olacak,dengeler nasıl değişecek? Fatma Sultan neler yapacak, Kanuni Cariye Valeria ile halvete girecek mi?

 

 

Muhteşem Yüzyıl Yeni Bölüm Resimleri:

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.