Muhteşem Yüzyıl Berrak Tüzünataç

Berrak Tüzünataç,Mihrinnisa,Muhteşem Yüzyıl

Berrak Tüzünataç,Mihrinnisa,Muhteşem Yüzyıl

Ekranlara gelmeden tüm dikkatleri üzerine çeken ve kadrosuna her gün yeni bir isim ekleyerek kadrosunu iyice güçlendiren Muhteşem Yüzyıl dizisinin fragmanları heyecanları doruğa taşıdı.

Muhteşem Yüzyıl’ın final sezonu kadrosuna güzel oyuncu Berrak Tüzünataç Şehzade Mustafa’nın yasak aşkı Barbaros Hayrettin Paşa’nın kızı Mihrinisa olarak dahil oldu.

Berrak Tüzünataç, dizide Şehzade Mustafa’nın büyük aşkı Mihrinisa karakterini canlandıracak. Mustafa’nın en yakın destekçilerinden, denizlerin Fatih’i olarak anılan Barbaros Hayrettin Paşa’nın kızı olan Mihrünnisa, Amasya’ya taşındıktan sonra Mustafa ile sık sık görüşmeye başlar. Babası gibi cesur olan Mihrünnisa, aynı zaman da şiire olan düşkünlüğü ile de dikkat çekiyor. Şehzade Mustafa’nın katıldığı şiir meclislerine takma isimle Şehzade Mustafa’ya gönderme yapan şiirlerini gönderir. Bir süre sonra da o şiirleri gönderenin Mihrünnisa olduğu ortaya çıkar.

Hürrem Sultan, Mustafa ile Mihrünnisa arasındaki yasak aşkı bir koz olarak kullanacaksa da, Mihrünnisa Mustafa’ya bir zarar gelmemesi için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Mihrünnisa’nın anlamı ise  “Kadınlığın Güneşi” demektir.

Muhteşem Yüzyıl dizisine Berrak Tüzünataç dışında sarı Selim karekteri için Engin öztürk,Şehzade Beyazıd için Aras Bulut İynemli,Şehzade Cihangir için Tolga Sarıtaş,Nurbanu Sultan için Merve Boluğur ve Fatma Sultan için Meltem Cumbul dahil oldular.

Muhteşem Yüzyıl Berrak Tüzünataç Resimleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.