Muhteşem Yüzyıl 4. Sezona Yeni Katılan Oyuncular


Muhteşem Yüzyıl Final sezonu oyuncu kadrosu

Muhteşem Yüzyıl Final sezonu oyuncu kadrosu

Ekranların beğenilen ve sevilen dizilerinden olan Muhteşem Yüzyıl dizisinde 4. sezon için pek çok yeni oyuncu kadroya dahil oldu ve en çok merak edilen rollerden biri olan  Sarı Selim rolü için yaz boyunca Türkiye!de bulunan tüm oyuncular deneme çekimine katıldılar ve en sonunda Sarı Selim karekterini Fatmagül’ün Suçu Ne ? dizisinden Selim Yaşaran olarak  tanıdığımız Engin Öztürk’ün oynayacağı açıklandı. Engin Öztürk, uzun süredir ata biniyor ve matrak çalışıyor.Böylece rolüne hazırlanıyor.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde hatırlayacağınız gibi 3 sezonda Meryem Uzerli‘nin diziden ayrılması ile 103. bölümde yani sezon finalinde Hürrem Sultan kareketeri için  Vahide Gördüm ya da yeni soyadı ile Vahide Perçin diziye dahil olmuştu.

Şehzade Beyazıd rolü için ise sezonda Öyle Bir Geçer zaman Ki dizisinin Mete karekterini canlandıran Aras Bulut İynemli seçildi ve dizinin bu sezonunda Sarı Selim ile Beyazıd arasında ki kavgalara şahit olacağız.

Sarı Selim’in büyük aşkı Hürrem Sultan ‘ın gelini Nurbanu Sultan ise Kuzey Güney dizisinin Zeynep karekterini oynayan  Merve Boluğur tarafından canlandırılacak.

Şehzade Cihangir rolünü ise Sen de Gitme dizisinden tanıdığımız Tolga Sarıtaş canlandıracak.

Dizide hayali bir karekter olan Atmaca karekterini ise Ezel dizisinde Tefo ve  Suskunlar dizisinde Sarı Bilal’i karakterini canlandıran Sarp Akkaya oynayacak.

Dizide ayrıca Şehzade Beyazıd’ın karısı Fatma Sultan rolünü ise Gökçe Bahadır‘ın canlandıracağı dedikodular arasında yer alıyor.

Ayrıca Survivör yarışmasının birincisi Hilmi Cem‘in de Muhteşem Yüzyıl ‘da oynayacağı söylentiler arasında yer alırken; Ayrıca başarılı oyuncu Meltem Cumbul’un da yapımcılarla görüştüğü söyleniyor.

Bir de diğer söylenti ise Yağmur – Durul Taylan kardeşlerin Amerika’ya yerleşerek diziden ayrıldıkları yönünde ve diziyi Derya Baykal’ın oğlu Mert Baykal ve dizinin 3. yönetmeni Yağız Alp Akaydın yöneteceği yönünde oldu.

Muhteşem Yüzyıl dizisinin pek çok yeni oyuncusu olacak ve dizi yeni kanalında ekranlara gelecek.Bakalım neler olacak , kimler nasıl oynayacak?

 Hürrem Sultan : Vahide Gördüm ( Vahide Perçin )

Nurbanu Sultan : Merve Boluğur

Sarı Selim : Engin Öztürk

Şehzade Beyazıd :Aras Bulut İynemli

Şehzade Cihangir : Tolga Sarıtaş

Atmaca   :  Sarp Akkaya

Fatma Sultan : Meltem Cumbul

Huri Cihan Sultan: Burcu Özberk

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.