Muhteşem Yüzyıl 4. Sezon ( Final Sezonu ) Ne Zaman Başlayacak?


Muhteşem Yüzyıl  4. sezon Hürrem Sultan

Muhteşem Yüzyıl 4. sezon Hürrem Sultan

Ekranların fenomen dizilerinden olan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan karekterini canlandıran Meryem Uzerli dizinin 99. bölümünden sonra diziden ayrıldı ve dizi sezon finalinde Vahide Gördüm ‘ün Hürrem Sultan olarak karşımıza çıkması ile bitti. Bizler Hürrem Sultan ‘ın bu haline alışamadan dizi bir de yeniden kanal değiştiriyor. Bakalım bu durum diziye nasıl yansıyacak? Dizi daha önceki sezonlarda da olduğu gibi bu sezon da yine Eylül ayında sezona başlayacak ve 2014 Mart ayında ise final yaparak son bulacak.

Muhteşem Yüzyıl dizisi 4. sezon yani Final sezonu 11 Eylül çarşamba akşamı kanal D ekranlarında oynayacak ve dizide ki en büyük değişiklik başarılı oyuncu Vahide Gördüm ‘ün yeni soyadı ile Vahide Perçin’in Hürrem Sultan karekterini oynayacak olması olacak.

Muhteşem Yüzyıl dizisinin yayınlanacak olan 104. bölüm fragmanı ise herkes tarafından merak ile bekleniyor. Dizi başlamadan tüm izleyicilerini merak içinde bırakmaya devam ediyor. 11 Eylül 2013 çarşamba akşamı 104. bölüm ile başlayacak olan dizi 26 Mart Çarşamba günü 132. bölümü ile ekranlara veda edecek.Bu sezon Muhteşem Yüzyıl dizisi Kanal D ekranlarından izleyicilerine veda edecek, diye tüm çıkan haberlere rağmen dizinin 4. sezon yani final sezonun ilk fragmanı Star Tv ekranlarında dönmeye başladı.Son Dem olarak biten fragmanda Kanuni ile Hürrem Sultan ayna karşısında kendilerine yanan bir ok atıyor ve ve Şehzadeler ile ilgili acı son başlıyor. Dizi bu sezon Star Tv ekranlarında 18 Eylül Çarşamba akşamı saat 20:00 de  başlayacak ama bir değişiklik ile Kanal D ekranlarında da bitebilir.Dizinin oynayacağı yer ile ilgi yapımcılar bir açıklama yapmadılarsa da Star TV de oynayacağını düşünüyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.