Mihrimah Sultan Resimleri


Mihrimah Sultan

İlgiyle izlenilen dizinin beğenilen karekterlerinden olan Mihrimah Sultan tüm beğenileri topluyor.Pelin Karahan’ın canlandırdığı Mihrimah Sultan karekterini ben beğenerek izliyorum.Pelin Karahan’ın Mihrimah Sultan’ı oynamasını çok başarılı buluyorum.

Mihrimah Sultan zarifliği ve duru güzelliği ile beğenileri toplarken,tavırları ile de çok beğeniliyor. Birbirinden güzel kıyafetler giyen Mihrimah Sultan annesine olan desteği sayesinde de beğeniliyor.Kıyafetlerinin güzelliğinin yanında zarif saç aksesuarları ve taçlar takıyor.Saçları ise her zaman şık görünüyor.Sultanlığının farkında ama zarifliği ile dikkatleri çekiyor.

Küçük Mihrimah Sultan büyüdüğünde havalı,kompleksli bir sultan olacak gibi görünürken şimdilerde büyüyen Mihrimah Sultan zerafeti ve güzelliği ile herkesi etkiliyor.

Birbirinden hoş kıyafetlerini sade ama şık takılarla tamamlıyor.Doğal görünen makyajını ise güzel buluyorum.Mihrimah Sultan dizide çok sevilen bir karekter olmasının yanı sıra çok beğenilen ve güzel görünen bir sultan da oldu.

Muhteşem Yüzyıl dizisinin en beğenilen isimlerinden olan Mihrimah Sultan resimlerini sizlerle paylaşıyorum.Sizlerde Mihrimah Sultan stilini beğeniyorsanız bu resimler ile stili kendinize göre yorumlayabilir ve kendinize uygun hale getirebilirsiniz.

Mihrimah Sultan Fotoğrafları:


2 Cevaplar

  1. Anonim dedi ki:

    cok guzel resimler tam 20 kerek baktlm hepsini ama mihrima sultanln guzeli etkiledi beni

  2. Mahsa dedi ki:

    Bu diziyi cok beyenerek izliyorum ve Pelin Karahanin bu rolu oynamasini cik basarili buluyorum ve kendisinin cok buyuk hayraniyim gercektan cok guzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.