Meryem Uzerli Türkiye ye Dönecek mi ?


Meryem Uzerli DönmüyorMuhteşem Yüzyıl Dizisi’ile büyük beğeni kazanan ünlü oyuncu Meryem Uzerli Türkiye ye mi dönüyor?.

Son günlerde yoğun bir şekilde haberlere konu olan Meryem Uzerli Dönüp dönmeme konusunda oldukça kararsız görünüyor. Hayranlarının yolunu dört gözle beklediği güzel sanatçı umarız olumlu bir karar verir.

Türkiye’de rol aldığı Muhteşem Yüzyıl Dizisi ile geniş kitleleri kendisine hayran bırakan oyuncu Meryem Uzerli, geçtiğimiz yıl diziyi bırakıp Almanya’ya dönmüştü. Gittiğinden beri gündemden düşmeyen Meryem Uzerli, kızı Lara’yı dünyaya getirdi ve onunla ilgilenmeye başladı. Hayranları Meryem Uzerli’ nin yeniden döneceğini düşünürken, Uzerli’ nin böyle bir niyetinin olmadığı anlaşıldı.

Kendisine gelen hiçbir teklifi sıcak bakmayan Meryem Uzerli, cazip teklifleri elinin tersiyle itiyor. Başarılı televizyoncu Acun ılıcalı Yetenek Sizsiniz yarışmasında jüri üyeliği yapması için Meryem Uzerli’ye teklif götürdü. Meryem Uzerli bir süre düşüneceğini söyledi ve yanıtını verdi. Güzelliği kadar sıcak kanlı ve mütevazı tavırlarıyla da dikkat çeken Meryem Uzerli, Türk halkının gönlünü çok çabuk çeldi. Türkiye’de birçok hayranı olan Meryem Uzerli merakla bekleniyor. Hayranları, Meryem Uzerli’nin yeni projelerde yer almasını dört gözle bekliyor. Fakat Meryem Uzerli bu konuda kararsız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.