Medcezir Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?


Medcezir yeni sezon tanıtım

Medcezir yeni sezon tanıtım

Başrollerni Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy‘un paylaştığı Medcezir dizisi 2. sezon tanıtım çekimlerine başladı. Sahilde yapılan tanıtım çekimi resimlerinde tüm oyuncuların beyaz ağırlıklı giymiş olması dikkat çekti. Promı çekimlerinde beyazlar içinde ki kahramanlarımız hem çok neşeli hem de mutlu görünüyorlar. Çekimlerde özellikle Mert karekterini canlandıran Taner Ölmez ‘in imaj değişikliği dikkat çekici boyutta. Mert dizi çekimlerinde de bu imajı ile mi devam eder bilinmemekle beraber Mert’in yeni imajı sevenlerinin bazıları tarafından çok beğenilirken bazı sevenleri tarafından ise eleştirildi.

Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Taner Ölmez, Hazar Ergüçlü, Şebnem Dönmez, Defne Kayalar, Murat Aygen ve Can Gürzap’ın oynadığı, senaryosunu Ece Yörenç‘in kaleme aldığı , Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin’in oturduğu ve Ay Yapım tarafından yapılan Medcezir dizisi 2. sezon izleyicisi tarafından merakla bekleniyor. Medcezir dizisi muhteşem bir sezon finali ile ekranlardan ayrılarak izleyenleri merak içinde bırakmıştı.

CAn Gürzap ( Asım Şekipkkaya yani Bay Aşk) ile Şebnem Dönmez (Sude)’in olaylı biten düğünlerinden çıkan Selim ve Ender kaza yaptılar ve kaza sonrası Ender ( Mine Tugay ) hayatını kaybetti , bu durum Mert ile babası Selim’i nasıl etkiledi? Mert’in sakal, bıyık bırakması ve saçını uzatması bu nedenle olabilir. Yaman ve Mira ayrılacakları son gün kavga ediyorlardı ki Selim ve Ender kazasına şahit oldular, bu olay sonrası Mira Amerika’ya gitti mi? Yaman İzmir’e gidecek mi? Mert’i  ve Selim’i buy olaydan sonra yalnız bırakacak mı? Mira ve Yaman ikilisi ayrılacak mı?Tüm bu sorularımızın cevabını Medcezir 2. sezon bölümlerinde alacağız. Medcezir 2. sezon tanıtım videosu ise ekranlarda dönmeye başlasa da tam olarak 22 Ağustos Cuma akşamı yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlanacak. Medcezir 2 sezon bölümleri ise Eylül ayında başlayacak.

Medcezir 2. Sezon Tanıtım Fotoğrafları:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.