Medcezir Yeni Oyuncu Tan

Medcezir Tan-Saim Karakale

Medcezir Tan-Saim Karakale

Medcezir Tan Saim Karakale.

Medcezir Tanın Gerçek Adı Nedir?

Saim Karakale Kimdir?

Başrollerini Serenay Sarıkaya ( Mira ) ve Çağatay Ulusoy( Yaman ) ‘un paylaştığı Medcezir dizisinin 15 Kasım tarihinde yayınlanan 9. bölümünde diziye Mira’nın yeni piyano hocası olarak Saim Karakale  Tan ismi ile dahil oldu. Tan karekteri umarım dizinin başarılı ilerleyişini engellemez ,çünkü diziye pek yakışmadı doğrusu, Orkun’u aratacak psikopat bir karektere sahip görünen Tan cebinde sustalı sürekli Mira’yı takip eden biri iken nasıl piyano hocası oluyor anlamıyorum. Yinede merak edenler için Saim Karakale hakkında bulabildiğim bilgileri sizlerle paylaşıyorum.

Saim Karakale 30’lu yaşlarda olup İstanbul ‘da doğmuştur.Genç yaşlardan itibaren oyunculuk yapmak  isteyen Saim Karakale uzun zamandan beri tiyatro sahnelerinde rol almaktadır. Saim Karakale Medcezir dizisi ile  ilk kez  profesyonel olarak televizyon çalışması yapmaktadır. Saim Karakale  1.80 boylarındadır. Saim Karakale Almanya ve Türkiye’de sahnelenen Altın Ejderha oyununda rol almıştır.

Medcezir dizisinde Tan ( Saim Karakale )yakışıklığı ile bayanların ilgisini kısa sürede çekse de dizide Yaman ile Mira aşkını engellemeye çalışacağı için olumsuz tepkiler alacaktır.Sizleri Tan resimleri ile galerimizde buluşturuyorum.

Medcezir Tan (Saim Karakale ) Görselleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.