Medcezir Sedef Kimdir?


Medcezir Sedef-Defne Kayalar

Medcezir Sedef-Defne Kayalar

Med Cezir Ender’in Kızkardeşi Sedef’i Oynayan Defne Kayalar Kimdir ?

Defne Kayalar “Medcezir Sedef” kimdir ?

Medcezir Dizisi Mert’in Teyzesi Sedef’i  Kim Oynuyor ?

Medcezir dizisinin 10. bölümünde Ender’in kızkardeşi olarak diziye Sedef karekteri dahil oldu. Sedef karekterini güzel ve başarılı oyuncu Defne Kayalar canlandırıyor. Sedef çılgın , delidolu, patavatsız ve enerjik bir kadın rolü ile dizide yer aldı. Sedef ile Ender arasında bazı sorunlar var gibi görünüyor, ama Sedef hiçbir şeyi umursamayan deli dolu halleri ile sorunları da pek umursamıyor ve ne düşündüğünü anında söylüyor. Bakalım Sedef ile Medcezir nasıl olacak? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Defne Kayalar Kilosu: 55 Kg

Defne Kayalar Boyu : 1.70m

 Defne Kayalar Saç rengi: Koyu kestane

 Defne KayalarGöz rengi: Kahverengi

Defne Kayalar Kimdir?

7 Mayıs 1975 İzmir  doğumlu olan Defne Kayalar  lisans mezunu bir oyuncudur. 1996 Bilkent üniversitesi grafik bölümü mezunu olan Defne Kayalar Bilgi Üniversitesi sinema tv  bölümünün ilk asistanlarindandır ve Uğur Yücel ile calışmıştır. 18. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri’ne yardımcı rolde yılın en başarılı kadın oyuncusu dalında aday olmuştur.

Defne Kayalar’ın oynadığı dizler ve filmler:

Defne Kayalar 20 dakika, Keskin Bıçak, Al Yazmalım ve Alacakaranlık dizilerinde oynamıştır ve Babamın Cesetleri oyununda rol almıştır.Salkım Hanımın Taneleri sinema filminde de rol almıştır.

Medcezir Sedef ( Defne Kayalar ) Resimleri:

1 Cevap

  1. Burak dedi ki:

    Super bir dizzi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.