Medcezir Mira


Miranın en güzel takıları, Mira’nın mini şort modeli, Mira’nın mini eteği, Miranın kazağı ve Mira ‘nın takılarından kıyafetlerine herşey….

Medcezir Dizisi Mira

Medcezir Dizisi Mira

Star TV ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan Medcezir dizisi izleyenleri hem oyuncu kadrosu hem de konusu ile ekranların başına topluyor. Çağatay Ulusoy ( Yaman Koper ) ve Serenay Sarıkaya ( Mira Beylice ) başrollerini paylaştıkları Medcezir izleyicisi dizinin kıyafetleri ve takılarını da yakından takip ediyorlar.

Medcezir dizisinde özellikle Serenay Sarıkaya hayranları Mira karekterini yakından takip ederek giydiği kıyafetleri, taktığı takıları ,saç modelleri ve makyajını yakından takip ediyorlar.Mira zengin omasına ya da babasının iflasından önce zengin olmasına rağmen sakin ve ağırbaşlı tavırları ve rahat kıyafetleri ile dikkat çekiyor. 5. bölümün sonunda Mira Yaman’ın annesinin evinde bayıldı ve kaldırıldığı hastanede acil ameliyata alındı ve dizi orada bitti.Mira ne ameliyatı olacak diye soranlara ip ucu verelim; Mira’nın ciddi başağrıları  olduğundan dolayı beyin ameliyatı geçirecektir.Mira ameliyattan nasıl çıkacak?Mira ameliyat sonrası iyileşecek mi?Yaman üniversite şansı için  sınava giremedi bakalım yaman bu durumda ne yapacak? Tüm soruların cevabı ve şık kıyafetler  gelecek bölümde.

Mira hayranları için Mira’nın giydiği etek, pantolon, şort, bluz, gömlek, kazak ve tişörtleri sizler için galerimizde topladım Sadece kıyafetlerini değil takılarını da yakından inceleyebileceğiniz resimlerini de galerimizde görebilirsiniz.

Mira’nın Kıyafetleri ve Takıları Foto Galeri :

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.