Medcezir Kadrosunda Aybüke Pusat Yer Alıyor


Medcezir Aybüke Pusat

Medcezir Aybüke Pusat

Ekranların fenomen dizilerinden olan Medcezir bomba gibi bir dönüş ile yeni sezona başladı. Medcezir 39. bölüm beklenenleri karşılayarak beğenileri topladı. Selim ve Mert acıları ile yaşamaya çalışırken, Yaman onlara destek olurken aynı anda Mira’yı unutmak için çapkın biri haline gelmiş. Bu arada Yaman ile yat ile gezmesinde  tanışan Elif ise aynı okulda  okumaktadır.Bu durum Mira’yı fena halde üzer.

Medcezir dizisinde Elif karekterini Elidor Miss Turkey 2014 3. güzeli Aybüke Pusat canlandırıyor. Çiçeği burnunda oyuncu bakalım Elif karekteri ile beğenileri kazanabilecek mi?

Medcezir dizisinde Aybüke Pusat’ın canlandırdığı Elif Altınkoy’dakiler gibi şaşaalı bir hayatı olmayan kırılganlığını asiliği ile örtmeye çalışan Yaman ile Mert’in hayatına tesadüfen dahil olan ve onlarla aynı okulda Yaman gibi burslu okuyan sakin bir kızdır.

Aybüke Pusat Kim?

Aybüke Pusat 1995 Ankara doğumlu dur ve halen Hacettepe Üniversitesi bale bölümü öğrencisidir , Aynı zamanda ise Anadolu Üniversitesi işletme fakültesinde okumakta. Pek çok oyunda balerin olarak görev yapmıştır. Aybüke Pusat 1.72 cm boyundadır.

Aybüke Pusat Medcezir Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.