Kuzey Cemre’den Vazgeçecek mi?


Ekranların sevilen dizisi Kuzey Güney de işler karışıyor. Ferhat’ın ölmesi olayları çözmediği gibi daha da karışık bir hale soktu.Ferhat’tan intikamını kendisi alamayan Kuzey mutsuzdur ve  Güney ile arası daha da açılır.

Cemre ise Kuzey silahını indirince Kuzey’den tamamen emin olur ve barıştan ayrılmaya karar verirse de bunu başaramaz.barış Cemre’yi Kuzey’in infazını yakmakla tehdit eder.Cemre Barış ile evliliğine bu nedenle devam ederse de Barışla bir antlaşma imzalar.Bu antlaşma ile Cemre daha zor duruma düşer.

Kuzey,Cemre,Barış

Kuzey ise Cemre’nin aniden Barış’a dönmesinin altında bir sebep olduğundan şüphelense de  Cemre yüzünden acı çekmeye devam eder.Bu duruma çözüm olarak babası Sami Bey Kuzey’e buralardan git der ve Kuzeybabasının sağlını ileri sürerek bahane oluşturur.Ama sonunda her şeyi arkasında bırakmaya karar verir ve gitme hazırlığını yapar .Bu arada Cemre Barış ile Paris ‘te balayındadır.

Cemre balayından döndüğü gün Demet’ten Kuzey’in gideceğini öğrense de Barış tarafından Kuzey’e gitmesi engellenir ve ertesi gün Kuzey herşeyi arkasında bırakıp gidecektir.

Kuzey gerçekten gidecek mi?Cemre olaylar karşısında ne yapacak_Komiser Şeref ve Demet arasında duygusal bir yakınlaşmamı var?Barış ile Cemre’nin anlaşması ne?Tüm bu cevapları 14 Kasım çarşamba akşamı öğreneceğiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.