Kurt Seyit ve Şura


Kurt Seyit ve Şura dizisi

Kurt Seyit ve Şura dizisi

Ekranlarda bomba etkisi yapması beklenen ve yayınlanacağı gün iple  çekilen “Kurt Seyit ve Şura “dizisi 4 Mart Salı akşamı saat 20.00’de Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.Nermin Bezmen’in aynı adlı eserinden televizyona uyarlanan dizide sevilen oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah başrolleri paylaşıyor. Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Ece Yörenç yazarken yönetmenliğini ise Hilal Saral yapıyor.

Kurt Seyid ve Şura dizisinde daha öncede sizlerle paylaştığımız gibi Rus ordusunda bir Türk subayı olan Üstteğmen Kurt Seyt Eminof karekterini Kıvanç Tatlıtuğ canlandırırken soylu bir ailenin güzel kız olan Şura yani Alexandra Julianova Verjenskaya karekterini ise Farah Zeynep Abdullah canlandırıyor.

Kurt Seyit ve Şura dizisinin oyuncu kadrosunda Ushan Çakır, Birkan Sokullu, Seda Güven, Sarp Can Köroğlu, Berk Erçen , Serdar Gökhan,Oral Özer,Nuri Alço,Elçin sangu  ve  Yolanthe Cabau yer alıyor. Dizide Birkan Sokullu, Kurt Seyit’in askeri okuldan arkadaşı Petro karakterini canlandırırken,  Seda Güven Şura’nın ablası Valentina rolünde izleyici karşısına çıkacak ve Ushan Çakır da Kurt Seyit’in çocukluk ve silah arkadaşı Celil karakterine hayat verecek.

Kurt Seyit ve Şura’nın konusu ; saltanat günlerinden Karpatlar cephesine, Aluşta’dan işgal altındaki İstanbul’a, 1920’lerin Pera’sına kadar uzanan macera dolu yolculukları bir anlamda aşkın da yolculuğunu anlatacak.

Kurt Seyit ve Şura Resimleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.