Kurt Seyit ve Şura İlk Dans


Kurt Seyt ve Şura

Kurt Seyit ve  Shura  tanıtımının yapıldığı ilk dans ‘ın başarılı müziği Toygar Işıklı imzasını taşıyor. Dans esnasında Kıvanç Tatlıtuğ, askeri tören üniformasıyla , Farah Zeynep Abdullah da dönemin özelliklerini  yansıtan elbisesiyle  göz kamaştırdı. Kitabı okuyan birisi olarak görüntüler kafamdaki görüntülerle birebir uyuştu.

Kurt Seyit ve Şura ; saltanat günlerinden Karpatlar cephesine, isyan kıpırtılarından ihtilalin yangınına, Aluşta’dan işgal altındaki İstanbul’a, 1920’lerin Pera’sına kadar uzanan macera dolu yolculukları anlatırken aynı zamanda  aşkın da yolculuğu olacak.Dizi yüzyıl başı Rusya’sından 1920’lerin İstanbul’una uzanan dönemde yaşanan tutkulu bir aşk hikayesini konu alıyor.

Muhafız alayının cesur subayı, Kırım Türk’ü Kurt Seyit karakterini Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı dizide; Kurt Seyit’in ilk görüşte aşık olduğu, soylu bir ailenin asil, güzel ve hayat dolu kızı Şura karakterini ise  Farah Zeynep Abdullah canlandırıyor.

Kurt Seyit ve  Shura  dizisinin senaryosunu Ece Yörenç yazıyor. yönetmeliğini ise Hilal Saral yapıyor.Yapımcılığını  ise Ay Yapım üstleniyor.

Kurt Seyit ve Şura İlk Dans  Görselleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.