Kurban Bayramı Resimli Tebrik Mesajları

bayram mesajları

Bayram mesajı Resimli Kurban Bayramı resimli mesajlar.

Bayram Tebrik Mesajları,resimli Kurban Bayramı kutlama mesajlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Bayram Mesajları

Dertlerinin dermanı bugün dua ile kabul olsun, içindeki sıkıntılar bugünün gücü ile huzurun önünde boğulsun, yaşadığın sürece dualar nefesinde olsun, Bereketli, Mutlu bir hayat Güzel Kalbinde ömür boyu kalıcı olsun, Bayramın Mübarek Olsun.

 

Sevdiklerimiz Değerlidir Bizim için, Sevdiklerimizi kalplerimizde Saklarız Değerli Oldukları için, Sende Değerlisin Unutma Benimiçin, Bu Mübarek Günde Dualarımdasın Kalbimde Olduğun için, Kurban Bayramın Mübarek Olsun!

 

Baharın Sıcaklığı gibi, Mutluluğun Huzuru Gibi, Sevinç Gözyaşlarının Samimiyeti Gibi Olsun Hayatın Bütün Güzellikleri! Kurban Bayramın Mübarek Olsun.

 

Dualar ile Huzur Bulur Kalplerimiz, Huzurun getirdiği Mutluluk ile Sevdiklerimizin Kıymetini biliriz, Bu Mübarek Günde Dualarımız Sevfiklerimiz içindir, Bayramınız Hayırlara vesile Olsun..

 

Mübarek Bayramın Bereketi Sofranızdan Eksik Olmasın, Huzurun Sıcaklığı kalbinizde Olsun, En Güzel ve bereketli Günler Sevdiklerimizle Olsun, Mübarek Kurban Bayramınız hayırlara vesile Olması Dileği ile Hayırlı Bayramlar Diliyorum Sevdiklerime.

 

Gül Dikensiz olmaz, hayat Nefes Almadan Yaşanmaz, Kötülükler Güzellikler olmadan anlaşılmaz, Böyle günlerde Dostlar Asla Unutulmaz, Bayramınız Mübarek Olsun.

 

Kaza ve Bela Uzak Olsun Sizden, Mutluluklar Umutlarla birleşsin, her mutluluk size huzur versin, huzur içinde bir hayat yaşamanızdır tek dileğim, Hayırlı Bayramlar.

 

Kurduğun Hayaller hayatında gerçek olsun, bütün mutluluklar güzel kalbinde olsun, her günün dününden daha güzel olsun, Kurban Bayramın Mübarek Olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.