Kurban Bayramı Kutlama Mesajları


kurban bayramı resimli mesajı

kurban bayramı resimli mesajı

Sizlerde bayram çoşkusunu sevincini sevdiklerinizle, çevrenizde ki insanlarla farklı şekilde yaşamak için onlara birbirinden güzel mesajlar ya da bayram tebrik kartlarından gönderebilirsiniz.En güzel, en anlamlı ve en özel kurban bayramı kutlama mesajlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Kurban Bayramı Mesajları ve Kartları:

Acılara bir sondur bugün, Kurbanların kanı ile birleşsin dualarımız huzura ersin ecdatlarımız, Kurban Bayramınız Sevenlerinizle Baki Olsun ve Hayırlara vesile Olsun…

Kul Kulluğunu yaptıkca, duaları kabul olur, Kul Kul’a iyi davranırsa etrafında saygı bulur, Her Kul Huzur arar dermanı sevdiklerinde bulur, Bu Mübarek Günde Sevdiğimiz Arkadaşlaradır Dualarımız İnşalah Kabul Olur, Kurban Bayramınız Mübarek Olsun..

Cennetin Huzuru dolsun bugün Yüreklerinize, Dualarınız Bizimle Olsun bu mübarek günde, Biz sevdiklerimizi Unutmadık Dualarımız Sizlerle, Mutlu olun bu Değerli Günde, Kurban Bayramınız Mübarek Olsun…

Bu Güzel ve Mübarek Günde Mutluluk ve Huzur İçinize Dolsun, Güzellikler Hayatınızın her Kısmında Yer Alsın, ve Sağlık Hayatınızda bakii Olsun, Kurban Bayramınız Mübarek Olsun..

Tatlı bir rüzgar gibidir Bayramın verdiği Mutluluk, Okadar Ilıktırki insanın ruhunu okşar bayramın getirdiği huzur ve bu huzur aileniz ve sende kalıcı olması dileğiyle Kurban Bayramınız Mübarek Olsun..

Huzurla Dolu Dualarım Sizlere, Gözyaşı kadar saf ve temiz huzur Dolsun Güzel Kalbinize, Mesajlarım Sadece Sevdiklerime, Mübarek olsun Kurban Bayramı Tüm Dualarım Sizlerle…

Bugün dualarımızın birleştiği gün, bugün Hayır kapılarının sonuna kadar açık olduğu gün, bugün sizleri unutmadığımızı gösterdiğimiz en güzel gün! KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN!!!

Kardeşliğimizin, Dualarımızın, Huzurumuzun ve Sevgimizin Bir araya geldiği Bu Mübarek Günde Dualarımız Sevdiğimiz ve Sevdiklerimizle, Hayırlı Bayramlar.

Bugün Gülüşün Bayramın Huzuru gibi sıcaklık dağıtsın gittiğin yerlere, Bugün Aldığın Nefes gibi Huzurun Daim Oldun bedeninde, Bugün Duaların Bizimle Bizim Dualarımız Seninle Olsun Kurban Bayramın Mübarek Olsun…

Hayatın tadı Kalbindeki Huzur gibi sade ve güzel olsun, Gözlerindeki renk gibi Olsun hayatın ve mutluluğun bugün ki gibi Baki Olsun, Bu Mübarek Günde Kurban Bayramın Hayırlara vesile Olsun..

Yaz mevsimi gibi olsun Hayatın Umutların yeşil olsun bahtın açık olsun, son bahar hayatından uzak dursun, dualarımız sevdiklerimizle Olsun, Kurban Bayramınız Hayırlara vesile Olsun…

Yüreğin Yaz yağmurlarının şiddeti gibi huzur ile boğulsun, gözlerinde sevgi bedeninde sağlık nefesinde dua olsun, Bü zel günde duaların bizimle Olsun Kurban Bayramınız Hayırlı olsun..

Küskülükler son bulur bu anlamlı günde, barışın huzuru doğar insanların içine, barış gibi huzurludur bugün diğer günlere göre, Bayramdır bizi Bu Huzura götüren seve seve, Kurban Bayramınız Mübarek Olsun Gönülleriniz Huzur ile Dolsun..

Alemlerin ilahı, Kainatın YARADANI, ALLAH’a Şükürler Olsun, Bugünleride Sevdiklerimizle Geçirmeyi Nasip etti bize, bu güzel değerli mübarek günde, Dualarımız Nefes Alan herkeze, Kurban Bayramınız Mübarek Olsun Bu Güzel Günde..

Bugünleri Bize Nasip Eden Yüce ALLAH’a şükürler Olsun, Bugünüde Sevdiklerimizle geçirmenin kıymetini yaşamak sevdiklerimizle birlikte nefes almak kadar bu mübarek günü yaşamaktır HAYAT! Kurban Bayramınız Mübarek Olsun…

Yüce ALLAH Dualarınızı Kabul etsin, Her duanızda Hayırlar hayatınıza vesile olsun, her vesilede mutluluklar sizlerle olsun, her mutluluk hayatınıza huzur vererek dolsun, Bayramınız Mübarek Olsun..

Kelimeler sevgiye dönüştüğü anda kelimeler huzur olur, huzurla sevgi birleştiğizaman dua olur bu dualar Huzurla Birleştiği Zaman Mevlaya Yalvarış Olur Yalvarışlarımız ALLAH Huzurunda inşallah Kabul Olur, Bayramınız Mübarek Olsun.

Bugün üzülmeyi sakın deneme, bugün huzuru tut ellerinle, tuttuğun huzuru gön kalbine mutluluk açsın güzel gözlerinde, Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Kurban Bayramı, huzurdur bu mübarek günde, bayramdır huzuru veren kalplere, küskünlükler biter bu mübarek günde dualar birleşir mevlaya bu güzel gecede, Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Yüreklerimiz Ufacık çocukların sevinçleri ile dolsun, Gözlerimiz Hayata bugün daha umutla baksın, Dualarımız Herzamankinden Daha güçlü olsun, Bayramınız Mübarek Olsun.

Kalpler huzur dolu oldukça sevgi yaşlanmaz, gözler umutla baktıkça hayata ufuklar kapanmaz, nefesimiz dua ile oldukça dertlerimiz dermansız Kalmaz, Kurban Bayramınız Mübarek Olsun Dua ile…

Mekan önemli değildir amaç olduktan sonra, zaman önemli değildir hedefin kesin oldukca, ayrılık önemli değildir kalpler bir oldukça, Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Kurban Byaramında SEMA kapıları açıktır, bu mübarek günde dualarımızla huzuru yakalayalım ve yakaladığımız bu huzuru sevdiklerimizle paylaşalım, Hayırlı Bayramlar!

Müslümanlığın Sönmeyen Güneşi Kalbinde Olsun, Huzurun Sıcaklığı nefesinde Olsun, Gözlerinin Nuru Göklere Dua Olsun, En Güzel Günler Hep Seninle Olsun, Bayramın Mübarek Olsun.

Kurban Bayramınız Hayırlara vesile olsun, sevdiklerinizle umutlarınız hep aydınlık olsun, gelecekte en güzel Mazziler bugün değil her gününüz yarınlara En güzel Mazi Olsun, Bayramınız Mübarek olsun..

Anlamı Kelimelere Sığmayan, Alemlerin ilahı olan Yüce ALLAH Size ve sevdiklerinize bu Mübarek Günde Huzur dolu, Sağlıklı ve ömür boyu barış ile iç içe bir hayat versin, Bugünün En Güzel Anı Sizinle Olsun, Bayramınız Mübarek Olsun.

Arkadaşlığımızın Samimiyeti hiç bitmesin, Sevgimizin Sıcaklığı Kalplerimizde Bakii Kalsın, Dostlarımızla En Güzel Günlerimiz Huzurla Yaşansın, Dualarımız hergünümüze Işık Saçsın! Kurban Bayramınız Güneşin Sıcaklığı Gibi Sana ve Ailene Huzur Vermesi Dileğiyle, Hayırlı Bayramlar.

Kalbin Gibi Güzel Olsun Bu Mübarek Günün, Karanlıklara Umut Olsun Sevgi Dolu, Umutlu Gözlerin, Dertlerine Derman Olsun Duaların, Hayırlara vesile Olsun Kurban Bayramın…

Özlenenler hatırlanır mesajlarla, özlenince değil akla gelince değil, kalp attıkça unutulmaz özlenenler bugün olduğu gibi siz unutulmayanlardansınız benim için, Bayramın Nübarek Olsun..

Hayatın Kıyısından bakmak yakışmaz bize, biz hayatın içindeyiz dualarımız yükselir göklere, bir bir bütünüz bugün olduğu gibi hergün sevdiklerimizle birlikteyiz! Bayramın Mübarek Olsun Sevgilerle..

Bayram Şekeri gibi tatlı Olsun Sana Hayat, Bayramın Getirdiği Mutluluk Gibi Huzur Dolsun Kalbin ve Duaların Kabul Olsun Bu Mübarek Günde, Kurban Bayramın hayırlara vesile olsun sevdiklerinle nice bayramlara birlikte girmen ümidi ile…

Kalbinize huzur veren, ağzınıza tat veren, gönüllerinize ve gözlerinize ışık veren hayırlı bir bayram olması dileği ile Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Yalanların Yaşanmadığı, Doğruların paylaşıldığı, Huzurun ve Mutluluğun Kalplerde Yaşandığı Bu Mübarek günde, En Güzel Bayramların sizlerle ve sevdiklerinizle Olması dileğiyle, Hayırlı Bayramlar dilerim..

Gökyüzü Kurbanların Rahmetiyle, Gönüllerimiz Duaların bereketiyle, kalplerimiz huzurun güzelliği ile kıpır kıpır olması dileğiyle, KURBAN BAYRAMINIZ Huzurlu ve mutlu geçmesi ümidiyle, Hayırlı Bayramlar.

Gözlerin Umutla baksın yarınlara, Sözlerin Hep Huzur versin kaşındaki canlıya, Kalbin Dualarınla Zenginleşsin fani Hayatta, Mutluluklar Seninle Olsun Ömrün Boyunca, Hayırlı Bayramlar…

Dertlerinin dermanı bugün dua ile kabul olsun, içindeki sıkıntılar bugünün gücü ile huzurun önünde boğulsun, yaşadığın sürece dualar nefesinde olsun, Bereketli, Mutlu bir hayat Güzel Kalbinde ömür boyu kalıcı olsun, Bayramın Mübarek Olsun.

Sevdiklerimiz Değerlidir Bizim için, Sevdiklerimizi kalplerimizde Saklarız Değerli Oldukları için, Sende Değerlisin Unutma Benimiçin, Bu Mübarek Günde Dualarımdasın Kalbimde Olduğun için, Kurban Bayramın Mübarek Olsun!

Baharın Sıcaklığı gibi, Mutluluğun Huzuru Gibi, Sevinç Gözyaşlarının Samimiyeti Gibi Olsun Hayatın Bütün Güzellikleri! Kurban Bayramın Mübarek Olsun.

Dualar ile Huzur Bulur Kalplerimiz, Huzurun getirdiği Mutluluk ile Sevdiklerimizin Kıymetini biliriz, Bu Mübarek Günde Dualarımız Sevfiklerimiz içindir, Bayramınız Hayırlara vesile Olsun..

Mübarek Bayramın Bereketi Sofranızdan Eksik Olmasın, Huzurun Sıcaklığı kalbinizde Olsun, En Güzel ve bereketli Günler Sevdiklerimizle Olsun, Mübarek Kurban Bayramınız hayırlara vesile Olması Dileği ile Hayırlı Bayramlar Diliyorum Sevdiklerime.

Gül Dikensiz olmaz, hayat Nefes Almadan Yaşanmaz, Kötülükler Güzellikler olmadan anlaşılmaz, Böyle günlerde Dostlar Asla Unutulmaz, Bayramınız Mübarek Olsun.

Kaza ve Bela Uzak Olsun Sizden, Mutluluklar Umutlarla birleşsin, her mutluluk size huzur versin, huzur içinde bir hayat yaşamanızdır tek dileğim, Hayırlı Bayramlar.

Kurduğun Hayaller hayatında gerçek olsun, bütün mutluluklar güzel kalbinde olsun, her günün dününden daha güzel olsun, Kurban Bayramın Mübarek Olsun.

Dua Işıktır Yarınlara, yarınlar Umuttur her Canlıya, Dualar birdir Yüce ALLAH’ın huzurunda, Dertlere Derman Olsun Bütün Dualarımız Dostlarımıza, Bayramınız Mübarek Olsun, Nice Mutlu Yarınlara…

Hüzünlü iken Mutluluk dolar insanın içine bu mübarek günde, tüm karanlıklara güneş doğar dualar ile, Her duada mutluluk ve huzur vardır dualarım bu mübarek günde sizlerle, Hayırlı Bayramlar…

Kurban Bayramı Kartları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.