Krem Dizisi Aslı

Krem dizisi Aslı,Aslı’nın zayıflaması,Aslı’nın elbisesi,Aslı’nın kıyafetleri,Aslı’nın saçları,Aslının abiye elbisesi,Aslı’nın bordo elbisesi,Aslı’nın makyajı ve Aslı ile ilgili resimlere bakmalısınız.

Ekranların eğlenceli dizisi Krem izleyenlerin beğenisini kazanıyor.Bir krem ile mucizevi şekilde  Rüya’ya dönüşen Aslı Onur Bey’e duygularından dolayı zayıflayarak 16. bölümde çok şık ve güzel bir genç bayan oldu.Aslı zayıflamak için diyet ve spor yaptı.

 

Krem Dizisi Aslı

Krem Dizisi Aslı

 

Rüya’aya dönüşürken aynı zamanda işinde çok başarılı bir genç bayan olan Aslı bu azmini zayıflamak için kullandı.Zayıflamasıyla beraber Onur Bey’in doğum gününü düzenledi ve  doğum gününde çok şık asimetrik kesim bordo bir elbise giydi ve sezonun renklerinden bordoyla uyumlu makyaj ile gözleri kamaştırdı.

Aslı zayıflamasıyla beraber stilini de değiştirdi.17. bölümde de çok şık bir günlük elbise ile göreceğimiz Aslı Onur Bey ile yediği akşam yemeğinde de çok şıktı.

Krem Dizisinde Aslı’yı ve stilini beğeniyorsanız ,Aslı’nın değişik resimlerini sizlerle galerimizde paylaşıyorum.Sizlerde Aslı’nın stilinden ilham almak istiyorsanız resimler sizlere yardımcı olacaktır.

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

  1. ela dedi ki:

    aslını puanlı elbisesını markası ne

  2. elif dedi ki:

    aslının onurun doğumgünü partisinde giydiği bordo elbisenin markasını bilen var mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.