Kösem Dizisi Kösem Sultan’ın Gençliğini Kim Oynayacak?

Anastasia Thsilimpou (Kösem Sultan)

Anastasia Thsilimpou (Kösem Sultan)

 

Türk Televizyon tarihinin en pahalı yapımlarından birisi olacağı iddia edilen Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi oynayan fragmanları ile şimdiden izleyenlerde merak uyandırdı. İzleyicinin oyuncularını merak ettiği Kösem Sultan dizisi oyuncu kadrosu dizinin Ekim ayında başlayacak olmasına rağmen tam olarak açıklanmadı. Özellikle Kösem Sultan’ı kimin oynayacağı merak konusu. Kösem Sultan’ı oynayacak kişi açıklanmasa da Kösem Sultan’ın gençliğini Anastasia Thsilimpou oynayacak.

 

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin yapımını Tims Productions ve yapımcılığını Timur Savcı ve de yönetmenliği ise Zeynep Günay Tan  üstleniyor. Pek çok oyuncunun isminin geçtiği dizide Safiye Sultan karekterini Hülya Avşar canlandırırken ; Kösem Sultan karekterinin gençlik yıllarını ise yunanlı güzel oyuncu Anastasia Thsilimpou canlandıracak.

 

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 14 yaşında evinden koparılan kız çocuğu Anastasya’nın, Osmanlı İmparatorluğunun başına geçerek; önce erkeklerin dünyasına ve sonra tüm dünyaya hükmetmiş bir imparatoriçeye dönüşmesini konu alıyor.

 

Anastasia Thsilimpou kimdir?

 

Yunanistanın Atina şehrinde 1996 yılında doğan Anastasia Thsilimpou 19 yaşındadır.Yunanistan’da pek çok projede rol almış olan Anastasia Thsilimpou oldukça başarılı bir oyuncu. Güzelliği ve asaleti ile dikkat çeken Anastasia Thsilimpou daha öncede bir dönem dizisinde rol almış. Anastasia Thsilimpou Yunanistan’da ismi Αναστασια Τσιλιμπιου’dur.

 

Anastasia Thsilimpou Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde 9 bölüm rol alacak , sonrasında ise Kösem Sultan’ı Beren Saat’ın canlandıracaı söylentiler arasında yer alırken ,yeni bir haberde de Anastasia Thsilimpou’nun çok beğenilmesi söz konusu olursa dizi Anastasia Thsilimpou ile devam edecek. Bakalım Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi Muhteşem Yüzyıl gibi ses getirecek mi? Gerçi şimdiden kamuoyunu etkiledi.

 

Kösem Sultan Dizisi Resimleri:

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.