Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Dizisi

Kıvanç Tatlıtuğ,Kurt Seyt& Shura

Kıvanç Tatlıtuğ,Kurt Seyt& Shura

Aşk-ı Memnu dizisinden sonra Kuzey Güney dizisinde oynayan ve başarıları ile hayranlarını ekran başına kilitleyen Kıvanç Tatlıtuğ Nermin bezmen’in aynı adlı romanından televizyona uyarlanan KurtSeyt & Shura dizisinde rol alacak.

KurtSeyt & Shura dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ’a Öyle Bir Geçer zaman ki dizisinde Aylin karekterini oynayan Farah Zeynep Abdullah  eşlik edecek.Ayrıca Galatasaraylı futbolcu Welsey Sneijder ile evli olan Yolanthe Cabau da dizide rol alacak.

1890’ların Rusya’sından 1920’lerin Türkiye’sine uzanan bir dönemi anlatırken iki ülke arasında kurulan köprüde aşkı ve savaşı buluşturan bir öykü ve  kitabı okuyanların da bildiği gibi kitap güzel ve sürükleyici; bu bize dizinin de güzel ve sürükleyici olacağını düşündürüyor.Çarlık Rusyası’nın görkemli yaşantısından Bolşevik İhtilali’yle İstanbul’a sürüklenen hayatlar anlatılıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ ise dizide Kurt Seyt rolünü oynayacak. Çar Nikola’nın muhafız alayındaki genç bir üsteğmenken Bolşevikler’in ölüm listesine girerek bir taka dolusu silahla İstanbul’a gelen Kurt Seyt’i canlandıracak olan Tatlıtuğ’un rolü için değiştirdiği görünümüyle bile daha şimdiden çok konuşulması, dizinin her halükarda tutacağının habercisi.

Kıvanç Tatlıtuğ ‘un yeni dizisi olan KurtSeyt & Shura’nın ise Ocak ayında ekrana geleceği söyleniyor ve dizinin Star Tv’de başlayacağı belirtiliyor.

Kıvanç Tatlıtuğ Resimleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.