Kiraz Mevsimi Naz Kimdir?


Kiraz Mevsimi Nazmi Bey'in kızı Naz

Kiraz Mevsimi Nazmi Bey’in kızı Naz

İzleyicilerin merakla beklediği Kiraz Mevsimi dizisi 53. bölümde heyecan verici gelişmeler yaşandı. Mete’nin hayatına yeni bir sevgilimi giriyor?sorusunun cevabını dizinin sonunda anladık. Mete’nin hayatına giren kişi aslında Nazmi Bey’in kızı Naz çıktı ve Naz Öykü’den Nazmi Bey’in Öykü’ye bıraktığı Atlantis’i istiyor.

Kiraz Mevsimi 53. bölümünde pek çok gelişme yaşandı. Birlikteliklerinde ayrılıktan sonra jkavuşan Öykü ve Ayaz çifti sonunda mutluluğu yakaladı.Yalnız Önem-Öykü savaşı nedeniyle Ayaz ve Öykü aşkında gerilim yaşanacak mı merak konusu oldu bile. Bu arada Nazmi Bey Öykü’ye Atlantis şirketini bırakmıştı ve Öykü ile Önem bu yüzden savaş halindeler ve ilk raundu Önem kazandı.Öykü’nün Atlantist’in yeni sahibi olması herkes üzerinde şok etkisi yaratmıştır.

Öykü iş ile ilgili olaylarda mağazanın birinin restorasyonunda Mete’den yardım ister ve mağazanın önünde Mete kendine güvenen gizemli bir kadınla tanışır ve onunla akşam yemeğine çıkar. Tam herkes kim bu kadın derken güzel sarışın hanımın Nazmi Bey’in kızı Naz olduğu ortaya çıktı.Mete’nin hayatına giren gizemli görünen Nazmi Bey’in kızı  Öykü başta olmak üzere herkesin hayatını değiştirecektir.

Kiraz Mevsimi Naz /Özge İnce Kim?

Kiraz Mevsimi Naz karekteri tüm dikkatleri üzerine çekerken, Naz gerçek adı merak edildi. Naz kim ,gerçek adı ne, Kiraz Mevsimi Naz hangi dizilerde oynadı? gibi sorular merak edildi. Kiraz Mevsimi Naz  Özge İnce tarafından canlandırılıyor.

1989 İstanbul doğumlu Özge İnce 1.60 cm boyunda. Özge İnce Beyaz Yalan dizisinde Damla rolü ile ekranlarda dikkatleri üzerine çekmişti.Beyaz Yalan dizisi dışında İntikam ve Kalp Hırsızı dizilerinde rol alan güzel oyuncu Naz karekteri ile dikkatleri üzerine çekti.


1 Cevap

  1. Asmin Dila Yıldırım dedi ki:

    Ben kiraz mevsimindeki Naz ı çok seviyorum ve onunla tanışmayı çok istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.