Kiralık Aşk Dizisi İz Kim?


Kiralık Aşk dizisi  İz

Kiralık Aşk dizisi İz

Kiralık Aşk dizisi 16. bölümde diziye Ömer’in liseden arkadaşı ve aynı zamanda sevgilisi olan İz karekteri katıldı. Kiralık Aşk izleyenleri İz kim,dizide ne kadar kalacak ve iz ile Ömer arasında birşey olacak mı diye merak ederken bizler sizler için bu soruların cevaplarını araştırdık.

Güzel ve başarılı oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu İz karekteri ile Kiralık Aşk dizisine 16. bölüm itibari ile katılmıştır. İz karekteri dizide şimdilik sürekli kalacak. Defne’nin yeni rakibi olan İz dizinin ilerleyen bölümlerinde bakalım Ömer ile yakınlaşabilecek mi?

Leyla Lydia Tuğutlu Kimdir?

Leyla Lydia Tuğutlu   29 Ekim 1989 tarihinde Berlin’de dünyaya geldi ve Alman bir anne ile Türk bir babanın kızıdır. 2008 yılında Türkiye güzeli seçilen Leyla Lydia Tuğutlu ilkokul hayatına Türkiye de başladı ve aynı zamanda piyano dersleri aldı.Anadolu Lisesi mezunu olan Leyla Lydia Tuğutlu yarı zamanlı olarak konservatuara gitti ve aynı zamanda 5 sene boyunca keman ve müzik dersleri aldı. Aynı zamanda manken ve fotomodellik yaptı.

Biz televizyon izleyicisi Leyla Lydia Tuğutlu’yu Karadayı dizisinde Songül karekteri ile daha çok tanıdık. Güzel ve başarılı oyuncu ilk olarak Es Es dizisinde başrol oynamıştı,sonra Kirli Beyaz dizisinde,Karadayı dizisinde rol aldı ve şimdi ise Kiralık Aşk dizisinde bir süre bizlerle olacak. Sadece dizilerde değil sinema filmlerinde de başarıyı yakalayan Leyla Lydia Tuğutlu Günce ve İçimdeki Ses filmlerinde başrol oynadı.

Kiralık Aşk İz/Leyla Lydia Tuğutlu Resimleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.