Kayıp Dizisi Oyuncuları ve Konusu


Kayıp Dizisi

Kayıp Dizisi

Eylül’de yeni başlayacak dizilerden biri olan Kayıp farklı konusu ile şimdiden merakları uyandırmayı başardı. Başrol oyunculuğunu Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Soner karekteri ile tanıdığımız Mete Horozoğlu ile birlikte Aslı Enver, Kaan Taşaner ve Dolunay Soysert paylaşıyor.

Yapım :D Yapım

Yapımcı : E. Ayşe Durmaz

Yönetmen : Zeynep Günay Tan

Senaryo : Elif Usman

 Müzik : Gökhan Kırdar

Kayıp Dizisi  Konusu :

Herkesin bir sırrı, her sırrın bir bedeli var!

Kayıp dizisi , sırları ortaya çıkartıyor. Herkesi kıskandıracak bir hayata sahip olan, kusursuz aile tablosu bir gecede yerle bir olur.Aile fertlerinin karanlık geçmişindeki sırlar, aranan cevaplar yerine soruları beraberinde getirir.

Kemal ve eşi Leyla’nın, çocukları Kerem ve Yasemin’le birlikte herkesi kıskandıracak bir hayatları vardır. Büyük bir aile şirketi, güzel bir ev dışarıdan her şeye sahip, kusursuz bir aile gibi görünürler. Ancak bu muhteşem aile tablosu bir gecede yerle bir olur. Şarman Holding’in veliahtı Kerem kaçırılır.

Polise gidemeyen çaresiz anne baba, Kerem’i bulması için eski bir polis olan Mehmet’i işe alır. Aileyle tanışıp olaya dahil olan Mehmet, meselenin göründüğünden çok daha büyük ve karmaşık olduğunu anlar.

Aile fertlerinin karanlık geçmişiyle, sırlarıyla, yalanlarıyla ilgili bir intikam planı mıdır bu? Yoksa fidye amacıyla mı kaçırılmıştır Kerem? Kısa sürede yaşanan olaylar, Mehmet’in aradığı cevaplar yerine, daha fazla soru getirir. Cinayetler, korkunç oyunlar, akıl almaz entrikalar, birbirini izler.

Bir yanda kaçırılan bir çocuk ve onu kaçıran suçlular, diğer yanda ise işlenen cinayetler, ortadan kaybolan başkaları ve görünmez bir “düşman.” Artık herkes Mehmet için potansiyel bir şüphelidir. Kerem’in gizemli bir şekilde kaçırılması aile içerisindeki ilişkileri sarstığı gibi, herkesin kendine sakladığı sırların açığa çıkmasına neden olacaktır.

Oğulları kaçırılan Kemal ile Leyla’nın, Kerem’i bulmak için görev alan Mehmet’in, Şarman Ailesi’ne en yakın kişilerden Özlem’in, karanlık işleriyle Falko’nun, Leyla’nın abisi Murat’ın ne gibi sırları olabilir?

Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.

Kayıp Dizisi  Oyuncuları :

Mete Horozoğlu:Mehmet Kantarcı

Aslı Enver :Özlem Albayrak

İlker Kaleli:Falko: Faik Şaşmaz

Kaan Taşaner:Kemal Özdemir

Dolunay Soysert:Leyla Şarman Özdemir

Kürşat Alnıaçık:Murat Şarman

Menderes Samancılar:Hasan Deliorman

Yunus Emre Terzioğlu :Fahri Şaşmaz

Ferit Kaya:Bekir Çimen

Erhan Can Kartal:Kerem Özdemir

Eşref Seyitoğlu:Bilal Toklu

Yıldıray Şahinler:Metin Sönmez

Berk Erçer:Mahir Eray

Zeynep Kankonde:Elmas Toklu

Zeynep Altıner:Yasemin Özdemir

Banu Fotocan:Gülriz Kurtuluş

Nalan Yavuz: Cemile Kantarcı

Gizem Akman:İnci Kantarcı

Kayıp Dizisi Resimleri :

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.