Karadayı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?


Karadayı Mahir  Feride

Karadayı Mahir Feride

Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu ( Mahir Kara), Bergüzar Korel ( Hakime Feride Şadoğlu), ve Çetin Tekindor ( Nazif Kara)‘un paylaştığı Karadayı dizisi 3. sezonda da Pazartesi akşamları saat 20:00 ‘de ATV ekranlarında izleyicisi buluşmaya devam edecek. 2 sezon boyunca her Pazartesi akşamı izleyicinin heyecanını arttıran ,izleyicisi ekranların başına kilitleyen Karadayı dizisi yeni sezonda da artan heyecanı ile izleyicisi buluşarak izleyicinin de heyecanını arttıracak.

Karadayı 3. sezonda diziye yeni oyuncular katılacak . Karadayı yeni sezon oyuncuları arasında Funda Eryiğit Belgin karekteri ile,Sermet Yeşil Sarı Cemal karekteri ile,Reha Özcan Vehbi karekteri ile ,Hüseyin Soysalan ve Sarp Akkkaya  yer alacaklar.

Karadayı yeni sezonda  iki oyuncu ise diziden ayrılacak. Karadayı dizisinde Küçük Nazif karekterini canlandıran  Ataberk Mutlu ve Safiye karekterini canlandıran Şebnem Dilligil ise diziden ayrıldılar.

Karadayı dizisinin 2. sezon finalinde Karadayı tam Feride ile evlenmek üzere evden çıkarken gelin arabasında bomba patlamıştı,ilk başlarda bizler dizide Mahir’in babası Nazif Kara’nın öldüğünü düşünmüştük, ama yeni fragmanlarda Nazif Kara’nın yaşadığı ancak aileden diğer kişilerin öldüğünü görüyoruz. bunun üzerine Mahir kabadayı olma kararı veriyor. Dizinin sezon finalinde patlamadan 8 ay sonrasını gördüğümüzde Mahir kabadayı olarak hakime Feride’nin karşısında sorgulanıyordu.Tüm bunların arkasında Karadayı yeni sezon tanıtım fragmanında Mahir’in damatlık ve Feride’nin gelinlikle dans ettiği sahne Mahir ve Feride evlenecekler mi ? Sorusunu akıllara getiriyor. Bomba sonrası gördüğümüz sahne de Mahir suçlu bulunacak mı?

Karadayı 3 sezona 8 Eylül 2014 Pazartesi akşamı başlayacak. İzleyicileri merak içinde bırakan dizi yeni sezonu ile yine heyecan ve merak uyandıracak. Yeni sezonda bomba sonrası neler oldu? sorusuna ve daha pek çok soruya yanıt bulabileceğiz.

Karadayı 3. Sezon Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.