Karadayı Savcı Turgut ve Serra Ölecek mi?

Savcı Turgut ve Serra öldü mü

Savcı Turgut ve Serra öldü mü ?

Karadayı 46. bölüm nefeslerin tutulmasına sebep olacak olaylarla başladı ve aynı şekilde heyecanla bitti.  Başsavcının katilinin Savcı Turgut ( Yurdaer Okur)olduğuna emin olan Feride (Bergüzar Korel ) ve Mahir ( Kenan İmirzalıoğlu) bunu kanıtlamaya uğraşırlarken olaylar her dakika değişiyor.

Serra‘yı (Aslı Orcan )  Kostas’ın evinde saklayan Mahir Turgut’un elinden Serra’nın annesini ve kızını kurtardı ama Mahir onları kurtarırken Serra bankaya para çekmeye gitti ve Turgut onu bankanın önünde yakalayarak arabaya bindirdi .Arabada ise Turgut Serra’ya aslında onu asla sevmediğini anlattı buna çok kızan Serra Turgut’a vurmaya ve arabadan inmeye çalışırken Turgut arabanın direksiyon hakimiyetini kaybetti ve  uçurumdan yuvarlandılar.uçurumdan düştüğünde bir anlığına arabanın kapısı açılırken görülüyor ve sonrasında  araba infilak etti.

Savcı Turgut olayların tam merkezinde iken bu kazada ölecek mi? Yoksa açılan kapıdan dışarı çıktı mı? Turgut araba uçurumdan düşmeden arabadan atlamışta olabilir.Bu kazada Turgut öldü mü? Serra’ya ne oldu? Serra ölürse Mahir ile Feride Turgut’un suçlu olduğunu kanıtlayabilir mi?Tüm bunların cevabını Karadayı 47. bölümde alacağız. Gelişmelerden sizleri haberdar etmek için kısa sürede yeniden yazacağım.

Karadayı Turgut ve Serra’nın Kazası:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.