Karadayı Nazif Kara Ölecek mi?


Nazif Kara

Nazif Kara

Ekranların fenomen dizilerinden olan Karadayı da tansiyon bu hafta ki bölümde oldukça yüksek seyrediyor.Tansiyonun hiç düşmediği heyecanın dorukta gezdiği dizide Necdet’in Mahir‘e bir gün içinde sevdiklerinden biri ölecek demesi üzerine Mahir Kibrit Yasin‘in şefi ile anlaşarak bir günlüğüne dışarı çıktı ve tüm sevdiklerini dikkatli olmaları konusunda uyardı ve babasına da dikkatli olması için haber gönderdi, ama tüm çabalarına rağmen Nazif Baba hapishanede yediği yemekten sonra fenalaştı.

Dizi de Çetin Tekindor Nazif Baba karekterini canlandırıyor ve oldukça çok seviliyor.Nazif  Kara ‘nın diziden ayrılması demek bence de senaryonun  ve kadronun zayıflaması demektir.Bu sadece Mahir’e oynanan bir  oyun olabilir ya da Nazif Baba’yı öldürerek Mahir’e ders vermek istiyor olabilirler.Bakalım Nazi Baba ölecek mi?

Kime bir şey olacağı henüz belli değilse de en azından Kibrit Yasin iyileşmeye başladı ve gözlerini açıp kendine geldi, ama Mahir’in sevdiklerinden kime birşey olacağını henüz anlamadık.Tabi bu Mahir’e kurulmuş bir tuzak olduğu için kimse zarar görmeden sadece Mahir zarar görebilir de. Bu arada Orhan tutuklandı ve hapse girdi ve Orhan’ın başına da Savcı Turgut’un adamlarından biri geldi.Bu arada Çitlenbik yani Bahar yeni biri ile tanıştı ve yeni kişi evine girdi ,acaba hedef Hedef kim? Kime ne olacak? Mahir ne yapacak? Tüm soruların cevaplarını ilerleyen zamanlarda öğreneceğiz.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.