Karadayı Gazeteci Sinan

Karadayı Sinan Koca,Nihat Altınkaya

Karadayı Sinan Koca,Nihat Altınkaya

Ekranların ilgi ile izlenen dizilerinden olan Karadayı dizisinde bu hafta da nabızlar hızlandı, nefesler tutuldu ve dizi de olaylar farklı bir boyut kazanmaya başladı.Diziye bu sezon dahil olan Nihat Altınkaya gazateci Sinan Koca karekterini canlandırıyordu ama ilk görüldüğü bölümlerde kötü adam olacak gibi görünen Sinan Koca izleyiciden tepki aldı.Ama bu bölümle birlikte acaba iyi niyetli mi? diye düşünmeye başlandı?

Nihat Altınkaya 2013 Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında birinci olmuştu. Nihat Altınkaya daha öncelerde ise Unutulmaz, Kahramanlar, Menekşe ile Halil, Dudaktan Kalbe, Yaprak Dökümü, Binbir Gece, Kurtlar Vadisi dizilerinde rol almıştı bu sezon ise ekranların fenomen dizilerinden Karadayı dizisinde uzun yıllar yurtdışında okuduktan sonra babasından devraldığı gazetenin başına geçen, zengin ve sayılan  bir ailenin tek oğlu olan Sinan Koca karakterini canlandırıyor. Nihat Altınkaya ünlü ve başarılı oyuncu Civan Canova’nın canlandırdığı gazeteci Çetin’in biricik oğlu Sinan Koca karekterini başarılı ile canlandırıyor.

Gazeteci Sinan Koca 39. bölüm de gazetede yayınladığı Hakime Feride Hanım ve Mahir Kara ilgili olan haberin pek çok kişinin hayatını olumsuz etkilediğini anladığında durumu düzeltmek için çözüm yolları arar ve Feride ile Bahar’ın mezarına giderek konuşur ve Hakime Hanım kurul önüne çıktığında en son koz olarak “Ben nişanlıyım. Müstakbel nişanlım, Yurttaş Gazetesi’nin sahibi Sinan Koca’dır.” der.Bakalım bu kararı ile  Nazif kara davasına bakmaya devam edebilecek mi? mahir bu durumu öğrendiğinde nasıl davranacak? Feride gerçeği Mahir’e anlatacak mı? Sinan bu durumu nasıl değerlendirecek?İşte tüm bu soruların cevabını gelecek hafta ki bölümde bulacağız.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.