Karadayı Bahar Ölecek mi?


Karadayı Bahar

Karadayı Bahar

Karadayı dizisinde bu hafta heyecan doruktaydı.Savcı Turgut ile Barut Necdet‘in kurduğu tuzağa düşen Mahir sevdiklerinden birinin bir gün içinde öleceği haberi ile derinden sarsılır ve bir günlük izin için Kibrit Yasin‘in şefi ile konuşan Mahir iznini akşam sekize kadar olacak şekilde alır ve dışarı çıkar ,soluğu kendi evlerinde alır,sonra mahallede ki herkesi uyarır, Ayten ile kardeşini uyarır , Avukatı Erdal‘a gider ve onun saldırıya uğradığını öğrenir, sonrasında Erdal Abi’ye babasını görmesini ve onu uyarmasını söyler ,ama buna rağmen Nazif Kara yemekteki bir şeyden dolayı hastalanır ve ne olduğu anlaşılamaz ve Nazif Baba’yı ondan sonra bir daha görmedik.Nazif Kara ölecek mi?

Mahir sevdikleri insanların başında gelen Hakime Feride Hanım‘ı uyarmayı da ihmal etmez ve Feride ona güvende olacağını söyler en son Çitlenbik dediği Bahar’ı uyarmak için Bahar’ı arar ama evi dahil hiç bir yerde onu bulamaz,En son Feride’ye gider ve Bahar‘ı sorar Feride Bahar’ın hayatında yeni biri olduğunu söyler ve Bahar’a telefon ederek yeni tanıştığı adamdan uzak durmasını söyler,Bahar bu arada komşusu olan bu adama kapıyı açmıştır,kapıya gittiğinde adam kapıda değildir ve kapıyı kapattığında elinde bıçakla karşısında adamı gören Bahar çığlık atar ve Mahir bunu telefonda duyar.

Bakalım Mahir ne yapacak?Bahar nasıl kurtulacak? Bahar  kurtulacak mı? Bahar ölecek mi?Mahir’in sevdiklerine ne olacak? heyecan gelecek haftada aynı hızında devam edecek mi? Tüm bu olanlar sonucu Mahir daha büyük bir tuzağa mı düşüyor? Çitlenbik kurtulacak mı? Karadayı 39. bölümde neler olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.