Kalp Hırsızı Oyuncu Kadrosu


Kalp Hırsızı dizisi Mine Tugay ve Kenan Ece

Kalp Hırsızı dizisi Mine Tugay ve Kenan Ece

ATV ekranlarınea izleyicisi ile buluşan Kalp Hırsızı dizisinin başrol oyuncuları Kenen Ece ve Mine Tugay oynarken dizinin oyuncu kadrosunda ise Berk Pamir, İştar Gökseven, Mazlum Kiper, Funda Postacı, Arda Esen, Selin Ortaçlı, Eser Eyüboğlu, Erdem Baş, Ahmet Burak Bacinoğlu, Ceren Demirel, Filiz Uysal, Cansu Kurgunyer alıyor.Kalp Hırsızı dizisinin yapımcılığını MinT Prodüksiyon’un sahibi Birol Güven yapıyor.

Kalp Hırsızı dizinin konusu ise genç yaşta aşık olmuş ancak karnında bebeği ile terk edilmiş  Defne (Mine Tugay) anne ve babasının yardımı ile oğlu Bora’yı büyütmüştür. Bora büyüyüpte babasını sorunca Defne babasının Avusturulya’da yaşadığını söyler ve Bora  bir gece eve giren hırsızı ( Tekin) babası zanneder. Bora babası geldi zanneder ve ilk kez konuşur, bunun üzerine Defne Tekin’in peşine düşer ve onu eve Bora’nın babası olarak getirir.Tekin (Kenan Ece) ise değerli antikalar ya da tablolar çalan bir sanat hırsızıdır ve yıllardır Maske lakabı ile Defne’nin babası tarafından yakalanmak istenmiş ama Fahrettin Bey emekli olduğunda henüz Maske’yi yakalayamamıştır.

Kalp Hırsızı izleyicileri ile buluştuğu andan itibaren izleyicinin kalbinide çaldı ve izleyicinin merağını uyandırdı.Kalp Hırsızı dizisinde eve giren hırsıza aşık olan Defne ve Tekin aşkını izlemeye devam edeceğiz.

Kalp Hırsızı Dizisi Oyuncu Kadrosu:

Mine Tugay – Defne

Kenan Ece – Tekin

Berk Pamir – Bora

Mazlum Kiper – Fahrettin

İştar Gökseven – Tayyar

Cansu Kurgun – Deniz

Erdem Baş – Sinan

Selin Ortaçlı – Filiz

Eser Eyüpoğlu – Kemal

Arda Esen – Savaş

Ceren Demirel – Aysun

Ahmet Burak Bacinoğlu – Komiser Hakkı

 Funda Postacı – Vildan

Filiz Uysal – Melek

Kalp Hırsızı Dizisi Oyuncuları:

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.