Kaçak Gelinler Şebnem Evlenecek mi?

Kaçak Gelinler 11. bölüm Şebnem Selim öpüşecek mi

Kaçak Gelinler 11. bölüm Şebnem Selim öpüşecek mi

Kaçak gelinler 10. bölümde Şebnem’e evlenme teklif eden  Arda’nın teklifini kabul eder. Kaçak Gelinler 11. bölümde  Şebnem Arda  ile evleneceği için çok mutlu ve heyecanlı görünüyor. Ama Şebnem’in çevresindeki herkes Şebnem Arda’yı gerçekte sevmiyor diye Şebnem’i bu evlilikten vazgeçirmek ister. Şebnem her ne kadar hafızasını kaybetmiş olsa da Selim ile ilgili bir şeyler hissetmeye başlar.Belki de Şebnem’in hafızası düzelmiştir, ama çevresine bir oyun oynuyordur.

Şebnem Selim‘e karşı bir şeyler hissetmeye başlayınca Selim ile rüyasında evlenmek üzere olduğunu görür.Selim ise Şebnem mutlu olacaksa Arda ile olan evliliği son ana kadar kabul etmiş görünür ve en son gelin odasına girer, “Şebnem’e sana mutluluklar dilemeye geldim” derken aralarında bir yakınlaşma olur ve öpüşmek üzerelerken dizi bitince dizi izleyicileri merak içinde kaldı.

Kaçak Gelinler dizisinde Şebnem ve Arda evlenecek mi? Kaçak Gelinler 12. bölümde neler olacak? Kaçak Gelinler dizisinde Şebnem ve Selim öpüşecekler mi? Şebnem’in  hafızası düzelecek mi? Selim ve Şebnem öpüşecek mi? Tüm bu soruların cevaplarını Kaçak Gelinler 12. bölümde bulacağız.

Kaçak Gelinler 11. Bölüm Şebnem ve Selim Resimleri:

3 Cevaplar

  1. özlem dedi ki:

    şebnem lütfen selimin o kızla gitmesin senle gitsin ve evlenin. 12 bölümde görmek istiyorum.

  2. ŞEBNEMİM dedi ki:

    ŞEBNEM SELİM AŞK AŞK

  3. ARZU dedi ki:

    ŞEBNEM SENİ SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.