İyi Geceler Mesajları

iyigeceler mesallarıSevdiğinize İyi Geceler Mesajları.

 İyi Geceler Mesajları Facebook.

İyi Geceler Mesajları 2014.

En Güzel ve Yeni İyi Geceler Mesajları.

Sizlerde sevdiğiniz kişileri uyumadan önce mutlu etmek istiyorsanız sevdiğiniz  kişilere güzel mesajları sosyal medya ya da telefon aracılığı ile gönderebilirsiniz. Bunun için sizlerle en güzel iyi geceler sözlerini paylaşıyorum.

-Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm…

-Her gün hasretindeyim bu gece olduğu gibi..

-Uyumadan önce şunları söyleyim sana aşkım; Keşke sabaha kadar uykusuz kalsam da sana bakabilsem..

-Keşke gözlerimi kapattığımda ellerim yanımdaki yastığa dokunduğunda o yastığı boş bulmasam..

-Yine yalnız bir rüyaya dalıyorum.. Sensizim iyi geceler!

– Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, Kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve şevkat, Kar beyaz tüylerinde kokun, Ve gagasında iyi geceler öpücüğü Ona iyi bak.

-Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim.

-Sen benim rüyalarımdaki hayalim hayattaki tek yasama sebebimsin iyi geceler meleğim.

-Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bırakıldığını söylerse aldırma cevir gözlerini gök yüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

-Gökyüzü mehtabı nasıl beklerse sahiller dalgaları nasıl özlerse kuru toprak suya nasıl hasretse sende benim hasretimsin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

-Öpüyorum En tatlı yerinden Elimden gelse Şu Yıldızlara Adını Yazarım, işte O zaman Geceler Bile Seninle Anlam Kazanır Bir tanem iyi geceler.

-Sen Yokken Yanımda, gecelerin tadı, tuzu hayalin olur sevgilim iyi geceler.

-Rüyaların içinde Seninle Yaşanmamış Anları yaşamak Dileğiyle iyi Geceler Sevgilim Senin Kadar Tatlı Bir Rüya Görmek için bütün gün uyumak isterdim aşkım iyi geceler.

-Seninle Yaşadığım Hayat Gördüğüm veya göreceğim en güzel rüyalara bedel Sevgilim iyi Geceler.

-Yalan Hayatta Yaşadığım tek Gerçek Rüyasın Sevgilim Bu Rüyadan Asla Uyanmak istemiyorum Huzur Dolu gecelerimin, Tatlı Rüyalarındaki Rüyaları tatlandıran Tek varlıksın, iyi geceler Sevgilim.

– Seninle Başladığım Bugüne Seninle Bitirmenin Vermiş Olduğu Sevinçle, Devam Etmek için Senin kadar tatlı Bir rüya görmenin hevesi içindeyim rüyalarımın en tatlı sahibi seviyorum seni iyi geceler.

-Bugün de Başımı Yastığa Bana Vermiş Olduğun Mutlulukla Koyuyorum, Yarın ise Hayata Bana Verdiğin Huzurla Uyanacağım Seni çok Seviyorum Canım Benim iyi Geceler

-Her şeyim Yüce Rabbim En Güzel Rüyaları Sana Mutlulukları Hayatına Huzuru ise Yaşadığın Hayata Bağışlasın iyi Geceler Sevgilim

-Gecenin Çekilmez Soğukluğu Seninle Vız Gelir bana Her Başımı yastığa Koyduğumda Dualarım Sadece Sana Bir tanem Seviyorum Seni iyi geceler.

-Bir Güne Seninle Başlayıp Bu Günü’de Seninle Bitirmenin vermiş Olduğu Huzurla yastığa Başımı Koydum ve Sana tatlı Rüyalar Görmen için dua ediyorum Sevgilim iyi geceler.

-Gözlerinde Yakaladım Hayatı Bırakmam, Sözlerinle Başladı Kalbim Atmaya Durduramam Sadece Sabahların Yakıcı Güneşine Değil gecelerin Soğuk Sessizliğine de Anlattım Aşkımı Şimdi Olduğu Gibi Seviyorum Seni iyi geceler Bir tanem.

-Yaşadığım Kadar Değil Yaşattığın kadar Seviyorum Seni Bebeğim Bu Gece de Dualarım Seninle Benim yaşama Sebebim Sensin iyi Geceler Aşkım.

-Rüyalarda hayal Ettiğim Hayallerimi Gerçekleştirmek için Sevdiğim Yaşama Sebebim İyi Geceler Hayatı Seviyorsam Anlamı Sen Olduğun için Seviyorum geceleri uyuyorsam Sabaha Adınla Başlamak için uyuyorum biriciğim iyi geceler.

-Sabahların güneşi kalbini gecelerin Yıldızları ise Gözlerini Anımsatır Bana her şeyim iyi Geceler.

-Bir Müzik Çalıyor içimde Adı Aşk Nağmeleri ile Süslenmiş, Bir Aşk var Kalbimde Adı Seninle Başlar Sonunu Sadece ölüm yazar Seni Seviyorum Bir tanem iyi Geceler

-Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.

-Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bitanem iyi geceler .

-Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan… Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

-Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler.

– Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye.

-Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım….

-En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bitenem tatlı uykular.

-Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim! İyi Geceler Aşkım.

-Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma İyi Geceler İyi geceler bebeğim.

-Tatlı uykular hayatımın en değerli varlığı.Sen bana mutlulukları veren güneşimsin gecelerimi süsleyen yıldızımsın İyi geceler biriciğim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.