İşte Benim Stilim All Star 36.Bölüm Kim Elendi ?


İşte Benim Stilim All Star 9 Ekim

İşte Benim Stilim All Star 9 Ekim

İşte Benim Stilim All Star 36. bölüm gala gecesi tüm heyecanı ile devam ederken elenecek olan isim merakla bekleniyor. En yüksek puanı alarak 10 bin TL ödülün sahibi kim olacak? Eleme potasına giren yarışmacılardan hangisi yarışmaya devam edecek? hani yarışmacı elenecek? İşte Benim stlim All star 36. bölüm eleme gecesi konsepti Pop Art olarak belirlendi ve büyük bir akım olan POP ART yarışmacılar tarafından farklı şekillerde ekranlarda yer alıyor.

Öykü Serter’in tüm güzelliği ile sunduğu İşte Benim Stilim All Star yarışması jüri üyeleri Nur Yerlitaş,İvana Sert , Kemal Doğulu ve Uğurken Erez izleyenlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. 9 Ekim Cuma akşamı konukları Betül Demir ve Buray oldu.

İşte Benim Stilim All Star 36. bölüm eleme gecesinde eleme potasına giren yarışmacılar Melek Balkan ve Nazlı Hamarat oluyor.  Bakalım elemede hangi yarışmacı gidecek ? Sorunun cevabını birazdan sizlerle paylaşacağız.

İşte Benim Stilim All Star 36. bölüm gala gecesinde 10bin TL ödülün sahibi jüriden en yüksek puanı alarak Özden Cerrahoğlu oldu. Özden Cerrahoğlu Kemal Doğuludan 9 ve diğer jüri üyelerinden 10 puan alarak 39 puan ile Pop Art tarzında en yüksek puanı ve tabi ki ödülü aldı.

İşte Benim Stilim All Star 6. hafta 6. bölüm 9 Ekim Cuma akşamı yayınlanan  gala gecesinde Nazlı Hamarat ve Melek Balkan eleme potasında olan iki yarışmacı olarak jüri karşısına geldiler ve Jüri kararı ile elenen isim     oldu.

Nur Yerlitaş     – Melek

Kemal Doğulu -Melek

İvana Sert        –  Nazlı

Uğurkan Erez -Melek

Jüri üyelerinden 3 kişi Melek gitsin dedi ve Nazlı Hamarat yarışmaya devam ederken Melek Balkan yarışmaya veda etti.

İşte Benim Stilim All Star 9 Ekim Kıyafetleri:

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.