İşte Benim Stilim All Star 23 Ekim Kim Elendi?

işte benim stilim all star 23 ekim gala

işte benim stilim all star 23 ekim gala

İşte Benim Stilim All Star yarışmasının 8. hafta gala gecesi konsepti Fütüristik olarak belirlendi ve yarışmacılar bakalım nasıl kıyafetler ile çıkacaklar, nasıl tepkiler alacaklar. Peki Fütüristik ne demek ? Fütüristik demek: Kendi zamanından ilerisini gören demek. Tabi moda da ise geleceği olumlu şekilde görme çabası olarak değerlendirilir ve Fütüristik akıma göre uyulacak ilkeler;

Özgün formlar yaratılmalı,

Ahenk ve güzel duygular hegemonyasına itiraz edilmeli,

Geleceği öngören özgür çizgiler kullanılmalı,

Sanatta olduğu gibi dinamizm ön plana alınmalı.

Fütüristik öğeler ise;

Balık pulları ya da sürüngen formları,

Metalik kumaşlar, kaplamalar,

Etnik desenler,

Robotik görünümlü unsurlar,

Sivri omuzlar,

koza şekiller gibi sıra dışı, abartılı siluetlerdir.

İşte Benim Stilim yarışmacıları bunları dikkate alarak hazırlandılar. Bakalım ortaya nasıl kıyafetler çıktı. Jüri gala gecesi sonunda en çok puanı kime verecek,kim 10 bin TL’nin sahibi olacak?23 Ekim Cuma gala gecesi sonunda İşte Banim stilim All Star yarışmasında hangi yarışmacı yarışmaya veda edecek? 

Öykü serter’in mükemmel sunumu ve Nur Yerlitaş,İvana Sert, kemal Doğulu ve Uğurken Erez ‘in jüri olarak yer aldığı İşte Benim Stilim All Star 23 Ekim gala gecesi konukları Yaşar İpek,Beyza Durmaz ve Behzat Uygur olacaklar.

İşte Benim Stilim All Star yarışmasının eleme potasına Cuma şıklığı sonrası Sara Koçoğlu 2 üzgün suratla diğer eleme potasına girdi. Cuma şıklığının en rüküş yarışmacısı olan Sara 2 üzgün suratı olduğundan ve 3. üzgün suratı alamadığından Ezgi Baylar ilk kez üzgün suratı aldı ve eleme potasına Ezgi Ünal ve Nihal Candan ile birlikte girdi ve jüri üyeleri Ezgi Baylar’ı kurtardılar ve Sara Koçoğlu 2 üzgün surat ile, Nihal ve Ezgi ise birer üzgün surat ile eleme potasına girdi. Gala gecesinde yarışma öncesinde jüri bakalım hangi yarışmacıyı kurtaracak,hangi iki yarışmacı gala gecesi sonunda yarışacaklar ve gecenin sonunda kim elenecek?

İşte Benim Stilim All Star 23 Ekim gala gecesinde Nihal Candan fütüristik konsepti ile yarışırken Ezgi Ünal ve Sara Koçoğlu eleme potasındalar ve gecenin sonunda elenmemek için hazırlanıyorlar. Bakalım gecenin sonunda Sara mı gidecek, Ezgi mi gidecek?

İşte Benim Stilim All Star 23 ekim Gala gecesi Fütüristik konseptinde en yüksek puanı alarak 10 bin TL’nin sahibi  36 puanla Karlar Kraliçesi konsepti ile Gülşah Yılmaz oldu.

İşte Benim Stilim All Star 23 ekim gala gecesinde eleme için jüri karşısına en iyi halleri ile gelen  Sara Koçoğlu ve Ezgi Ünal isimli yarışmacılardan jüri tarafından yapılan yorumlar ve oylama sonucunda Sara Koçoğlu elendi.

Eleme için jürinin oyları:

Nur Yerlitaş    – Sara gitsin

Kemal Doğulu – Sara gitsin

İvana Sert        – Sara gitsin

Uğurkan Erez  – Sara gitsin

İşte Benim Stilim All Star 23 Ekim Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.