İşte Benim Stilim All Star 16 Ekim Kim Elendi ?


İşte Benim Stilim All Star 16 Ekim

İşte Benim Stilim All Star 16 Ekim

16 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak gala gecesi ile bir yarışmacı ile daha vedalaşacak olan İşte Benim Stilim All Star’da bakalım hangi yarışmacı yarışmaya veda edecek .İşte Benim Stilim All Star 16 Ekim gala konsepti 80’ler-90’lar olacak ve yarışmacılar 80’ler ile 90’lar konseptleri ile ekranlarda olacak .Bakalım en iyi kombini hangi yarışmacı yapacak?

İşte Benim Stilim All Star 16 Ekim gala gecesi konukları ise Neşe Karaböcek ve Cem Belevi oluyor. Güzeller güzeli Öykü Serter’in sunduğu yarışmanın renkli jüri üyeleri Mur Yerlitaş,İvana Sert ,Kemal Doğulu ve Uğurken Erez TV 8 ekranlarında bizlerle buluşuyor.

Tüm hafta boyunca üzgün suratları alan yarışmacılardan Çiğdem Çelik, Nazlı Hamarat, Emel Özkızıltaş,Sara Ayşem Koçoğlu ve Ayşegül Doğan jüri karşısına çıktılar ve jüri elem potasına gidecek olan yarışmacıları belirlerken ilk olarak Çiğdem Çelik’i kurtardı. Sonrasında ise Ayşegül Doğan’ı kurtaran Jüri üyeleri  bu gecenin sonunda Nazlı Hamarat, Emel Özkızıltaş ve Sara Ayşem Koçoğlu isimli  3 yarışmacıdan birini eleyecek.Bakalım İşte Benim Stilim All Star 16 Ekim gala gecesinin sonunda hangi yarışmacı elenecek.İlk siz öğrenmek istiyorsanız bizi takip etmelisiniz.

İşte Benim Stilim All Star 16 Ekim gala gecesi eleme potasına giren isimler Nazlı Hamarat ve Emel Özkızıltaş oldu. Sara Ayşem Koçoğlu ise elemeden kurtulan isim oldu. Bakalım bu hafta Nazlı mı yoksa Emel mi elenecek,10 bin lira ödülünü kim alacak?

İşte Benim Stilim All Star 16 Ekim gala gecesiş 80 ler ve 90 lar konseptinde  90 lar konseptini yapan Aycan Nurcan Şencan jüriden aynı anda tam not alarak 40 puan ile haftanın en yüksek puanını aldılar ve 10 bin TL ödülün sahibi oldular.

İşte Benim Stilim All Star 16 Ekim elenen isim Nazlı Hamarat oldu.

Nurella- Nazlı

Kemal -Nazlı

İvana-Nazlı

Uğurkan-Nazlı

İşte Benim Stilim 16 Ekim Gala Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.